Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjakovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:25 ,

Hotel Frida

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 12:30 ,

Banesa leshohet me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:30 ,

Lëshohet Shtëpia me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 12:29 ,

Shitet banesa

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:28 ,

Banesa leshohet me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:46 ,

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:21 ,

Shitet Banesa e re

Numri i dhomave: 4
Dje 14:12 ,

SHES BANESEN NE GJAKOV NE QENDER

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 05:01 ,

Jepet me qera per pushues

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
05 Korr 20:59 ,

Shitet Banesa 115m2 bruto

Numri i dhomave: 4
05 Korr 14:21 ,

Shitet (kati 5) së bashku me (Bodrum) tek blloku i ri - Gjak

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
05 Korr 14:16 ,

Shiten Banesat ne Tranzit - Gjakove.

700 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Korr 14:15 ,

Shitet Banesa në Qendër - Gjakovë

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Korr 14:15 ,

Objekti në shitje - Gjakovë, lagjja (Dardani)

650 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
05 Korr 14:14 ,

Lëshohet Objekti me qera në Zonën Industriale

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
05 Korr 08:51 ,

Banes me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
04 Korr 09:47 ,

��BANESA DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
03 Korr 22:10 ,

Banes me Qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Korr 20:53 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Korr 11:20 ,

jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
30 Qer 20:53 ,

Jap Banesen me qera kati i 3 me lift

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Qer 19:38 ,

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
23 Qer 08:51 ,

Jepet me qera per sezonen verore

Numri i dhomave: 3
23 Qer 01:17 ,

jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
22 Qer 10:22 ,

Banesa në shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Qer 09:23 ,

Shitet banesa e gatshme

Numri i dhomave: 3
18 Qer 09:04 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Qer 18:56 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
17 Qer 18:56 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
17 Qer 18:56 ,

Banesa me qera korrik

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione