Banesa me qera | Gjakovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qera Të gjitha | Banesa | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:25 ,

Lëshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:32 ,

Lëshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
17 Pri 15:03 ,

banesa me qera afer shkolles zekria rexha

220 EUR

Numri i dhomave: 2,5
16 Pri 09:07 ,

Leshoj banes me qera! Te viva

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
16 Pri 00:05 ,

Lesson Banes me qera ne qender te viva !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Pri 22:05 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
11 Pri 17:43 ,

Lshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Mar 16:28 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
19 Shk 08:43 ,

Banes me qera

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Shk 16:25 ,

Banes me qera

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Shk 20:34 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3,5
06 Shk 19:45 ,

LESHOJ BANES ME QERA

Numri i dhomave: 2
01 Shk 11:35 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
01 Shk 01:57 ,

Banesa leshohet me qira

250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Shk 01:57 ,

Banesa leshohet me qira

250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Jan 10:29 ,

Leshohet me qera banesa

Numri i dhomave: 3
27 Dhj 09:59 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 19:20 ,

Banesa

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
21 Dhj 10:13 ,

Banesa me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 03:38 ,

Leshohet me Qera Banesa

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Nën 16:50 ,

LESHOHET BANESA ME QERA

Numri i dhomave: 2,5
20 Nën 17:11 ,

Leshohet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
12 Nën 11:16 ,

Gjakov

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Tet 12:40 ,

LESHOHET BANESA ME QERA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
30 Tet 12:28 ,

Leshohet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
12 Tet 16:05 ,

Banesë me qera

Numri i dhomave: 2
12 Tet 16:05 ,

Banesë me qera

Numri i dhomave: 2
04 Tet 14:14 ,

banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 11:04 ,

1111111

Numri i dhomave: 3
04 Sht 10:55 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
04 Sht 10:55 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
02 Gush 19:10 ,

JEPET ME QERA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
02 Gush 13:14 ,

SHENGJIN Banesa me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
02 Korr 10:39 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Qer 17:10 ,

Leshohet me Qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Qer 21:44 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
04 Qer 09:33 ,

Banesa leshohet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 09:32 ,

Leshohet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Maj 07:12 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
01 Maj 19:14 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qera | Të gjitha | Banesa | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione