Banes | Gjilan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes Të gjitha | Banesa | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:02 ,

Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 09:49 ,

Banese me qira ne Gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 00:18 ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: 3
11 Qer 19:36 ,

Banes ne shitje

Numri i dhomave: 2
10 Qer 09:22 ,

Banes ne Sheshin e Gjilanit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Qer 15:32 ,

BANES ME QIRA NË GJILAN

Numri i dhomave: 1
08 Qer 09:46 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 18:19 ,

Shitet banes me mobile

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 11:57 ,

Banes 2-dhomshe

34 499 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 23:38 ,

Banes ne gjilan

680 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 23:33 ,

Banes me qera gavran 2 te taxi Bini

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Maj 22:23 ,

Banes tek kompleksi "Albanica"

Numri i dhomave: 2
27 Maj 11:35 ,

Banesa ne Shitje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 11:58 ,

Ndrohet Fush Kosove me Gjilan

Numri i dhomave: 3
18 Maj 03:36 ,

Rr.Theranda

Numri i dhomave: 3
17 Maj 23:03 ,

Ndrohet Fush Kosove me Gjilan

Numri i dhomave: 3
15 Maj 23:37 ,

Banes

Numri i dhomave: 4
13 Maj 18:24 ,

Banes me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Maj 15:08 ,

Banes me Qera

Numri i dhomave: 4
01 Maj 17:38 ,

Banes 89 metra te fidanishtja kati 4

550 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Pri 13:02 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3
14 Pri 10:45 ,

Banes ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Pri 01:48 ,

Banesa 94m2 3+1 Gjilan ne Kamenik

39 999 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
09 Pri 11:33 ,

Banesa ne Shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Pri 10:37 ,

Banes me qera Gjilan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
01 Pri 17:44 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
24 Mar 17:29 ,

Kerkoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
23 Mar 16:53 ,

Kerkoj banes me ble

Numri i dhomave: 3,5
22 Mar 20:51 ,

Blej Banes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes | Të gjitha | Banesa | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione