Banes me qera | Gjilan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Të gjitha | Banesa | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 15:08 ,

Banes me Qera

Numri i dhomave: 4
26 Pri 13:02 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3
04 Pri 10:37 ,

Banes me qera Gjilan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
01 Pri 17:44 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
24 Mar 17:29 ,

Kerkoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
02 Shk 11:06 ,

Banes me qera Ne gavran Te caffe koha bar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Dhj 16:34 ,

Banes me qera !

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Nën 15:21 ,

Banes me qera ( lagjen BOJANINA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Tet 19:29 ,

Banes mbrapa raifeissen Bank

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Tet 10:01 ,

Banes me qera ne lagjen Bojanina .

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
15 Sht 22:09 ,

Banes në qera

Numri i dhomave: 1
08 Sht 21:50 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
08 Gush 13:45 ,

Ofrojm banes me qera ne gjilan

Numri i dhomave: 2
29 Korr 08:14 ,

Ofrojm banes me qera

Numri i dhomave: 2
29 Korr 08:13 ,

banes me qera 044 77 88 33

Numri i dhomave: 2
28 Korr 16:04 ,

ofrojm banes me qera 044 77 88 333

Numri i dhomave: 2
01 Korr 12:24 ,

ofrojm banes me qera gjilan

Numri i dhomave: 2
15 Qer 22:25 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 14:51 ,

Banes me qera ne qender te gjilanit

Numri i dhomave: 1
20 Maj 18:43 ,

Leshohet banes me qera ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Maj 13:00 ,

Banes me qera ne gjilan

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 16:26 ,

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 4
10 Dhj 21:16 ,

Kerkoj

30 Nën 19:55 ,

Jepet banes me qera 90.2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Nën 23:18 ,

Banesa

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
08 Nën 20:58 ,

Banes me qera afet ambullantes

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Tet 17:00 ,

Banes me qera Ne qender te Gjilanit

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
12 Tet 18:44 ,

Banes ne qender te prishtines

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
08 Tet 20:17 ,

Banes me qera

250 EUR

Numri i dhomave: 3,5
20 Sht 23:20 ,

Kerkoj urgjent

17 Sht 20:41 ,

Kerkoj urgjent

28 Gush 20:53 ,

Jepet banesa me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Të gjitha | Banesa | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Banes me qera banes me qera Banes me qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione