Banesa me qira | Gjilan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qira Të gjitha | Banesa | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:26 ,

Banese me qira ne Ulpiane 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:21 ,

Shitet banesa ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Korr 10:01 ,

BANES ME QIRA NE QENDER TE GJILANIT

Numri i dhomave: 1
26 Korr 09:34 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Korr 10:02 ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: 3
06 Korr 19:08 ,

Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Korr 13:16 ,

Ipet Banesa me Qira

Numri i dhomave: 2
01 Korr 10:36 ,

Ipet banesa me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
28 Qer 17:12 ,

ipet Banesa Me Qera ne Qender

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Qer 21:57 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Qer 09:46 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Qer 23:03 ,

Banese me Qira te banesat e Cenit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 09:54 ,

Leshoj banesen me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Qer 16:39 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 3
31 Maj 19:54 ,

Ipet me qira banesa te Tregu i Gjelbert!...

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Maj 16:02 ,

BANESË 1+1 NË LAGJEN BREGU I DIELLIT

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Maj 17:16 ,

Banesë me QIRA në Qendër

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Pri 20:55 ,

shitet banesa

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Pri 16:07 ,

Banese me Qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
09 Mar 22:57 ,

Betimi

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Dhj 11:25 ,

Banes perball Agima center

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
08 Tet 20:19 ,

JEPET BANESA ME QIRA NE KAMNIK

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 16:22 ,

JEPET BANESA ME QIRA NE KAMNIK

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Gush 16:11 ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: 3
18 Gush 20:39 ,

Jap banes me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Korr 17:07 ,

Leshoj Banesen me qira ne Gavran, Gjilan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
06 Korr 12:00 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 1
20 Qer 21:53 ,

Banes

Numri i dhomave: 2,5
13 Qer 14:03 ,

Banesa në shitje

Numri i dhomave: 2
10 Qer 11:32 ,

Leshoj banesen me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Maj 11:24 ,

Jepet banesa me QIRA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Mar 13:06 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Mar 13:48 ,

Banes me qira ne gjilan

Numri i dhomave: 2
04 Mar 10:57 ,

Leshoj Banesen me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Jan 12:48 ,

Leshohet me qira

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Jan 23:11 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 3
01 Jan 21:32 ,

Banes me qira ne Gjilan

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Nën 15:48 ,

Banesa

31 Tet 20:23 ,

Banese ne Gjilan

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
12 Sht 13:01 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 4
23 Gush 14:52 ,

Banesa e kompletuar me qera

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qira | Të gjitha | Banesa | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Banesa Me qira Banesa me qira

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione