Fitorja | Gjilan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fitorja , kategori Banesa , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fitorja Të gjitha | Banesa | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Mar 23:26 ,

Banese me qera te "Fitorja"

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
28 Shk 01:06 ,

Leshohët banesa me qera Fitorja Te Sheshi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Shk 15:22 ,

shes banesen te fitorja qmimi 30000 eu

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
11 Shk 22:35 ,

shiten banesat te kompleksi fitorja

65 100 EUR

Numri i dhomave: 3,5
04 Jan 11:55 ,

SHITET BANESA TE FITORJA 2+1

550 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Jan 20:40 ,

Shitet Banesa 70m2 - E Mobiluar

46 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
08 Dhj 00:16 ,

Shitet banesa 87m2

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
10 Nën 23:37 ,

Banes

Numri i dhomave: 2,5
10 Nën 10:34 ,

Banesa Kompleksi banesor Fitorja

Numri i dhomave: 2
10 Nën 10:33 ,

Shitet banesa ne gjilan

Numri i dhomave: 2
25 Tet 14:12 ,

Shitet banesa 87 m2

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Sht 12:39 ,

Jap banesen me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Sht 18:11 ,

Banese me qera te kompleksi fitorja

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Sht 13:24 ,

Banese me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Gush 16:11 ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: 3
18 Gush 20:39 ,

Jap banes me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Korr 14:08 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3
02 Qer 19:30 ,

Leshoj Banesen me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
04 Mar 13:48 ,

Banes me qira ne gjilan

Numri i dhomave: 2
08 Tet 20:17 ,

Banes me qera

250 EUR

Numri i dhomave: 3,5
23 Sht 13:08 ,

Leshohet me qera banesa ne qender te Gjilanit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Gush 11:31 ,

Shitet/Ndrrohet Banesa te Pazari ne Gjilan

Numri i dhomave: 3,5
19 Korr 17:16 ,

Kompleksi “Fitorja”

Numri i dhomave: 2
28 Qer 22:11 ,

SHITET BANESA

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Pri 15:16 ,

Shitet banesa

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Jan 19:05 ,

Shes banesen

Numri i dhomave: 3,5
10 Mar 23:29 ,

Banesa 88 m2 te Fitorja e mobiluar

62 500 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Korr 19:33 ,

Shiten banesat

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Dhj 19:53 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
30 Tet 00:58 ,

Banesa

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
24 Tet 15:58 ,

Banese prej 96m2 ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
15 Sht 17:12 ,

Lëshohet Banesa me Qera

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
04 Gush 15:51 ,

Banesa fitores 30000 euro

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Korr 09:45 ,

SHITEN BANESAT NE GJILAN

Numri i dhomave: 3
01 Korr 14:47 ,

BA ESA fitores 50 metra katror qmomi34000

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Qer 07:11 ,

Shitet

51 400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
20 Qer 14:15 ,

Shitet Banesa te Fitorja

Numri i dhomave: 3
23 Maj 16:50 ,

Banesa te Komleksi FITORJA

525 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Maj 14:51 ,

Fitorja

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fitorja | Të gjitha | Banesa | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

fitorja fitorja fitorja Fitorja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione