banesa me qera | Gjilan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qera Të gjitha | Banesa | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Gush 16:11 ,

Banese me qera te Albanica perball ETC

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Gush 08:26 ,

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Gush 08:14 ,

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
21 Korr 09:45 ,

Banesa me qera ne gavran

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Korr 17:59 ,

BANESE 135m2 NE QENDER TE GJILANIT

94 500 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Korr 14:15 ,

Banes me qera gavran 2 te taxi Bini

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Korr 19:08 ,

Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Korr 03:51 ,

Shitet banesa ose lëshohet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
02 Korr 22:21 ,

Shitet banesa ose lëshohet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
28 Qer 17:12 ,

ipet Banesa Me Qera ne Qender

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Qer 10:35 ,

ipet me qera banesa afer parkut qytetit

Numri i dhomave: 2
18 Qer 23:15 ,

Banes me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Qer 11:39 ,

Banese me qera/pas 21 Gushtit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Qer 11:23 ,

Banese me qera deri me 7 korrik 2021

200 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Qer 18:30 ,

Jepet banes me qera

Numri i dhomave: 2
14 Qer 15:20 ,

Banese me qera/15 qershori deri me 6 korrik

200 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Qer 11:56 ,

banese me qera/pas 21 Gushtit/

200 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Qer 21:26 ,

Banese me qera/1 ditore/Javore/Mujore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Qer 11:09 ,

Banese me qera te ciri/ pas dates 21 Gusht

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Qer 23:03 ,

Banese me Qira te banesat e Cenit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Qer 12:12 ,

Banesë me qera afër rrethit të Spitalit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 10:19 ,

Banese me qera/ Te ciri/ afer QKMFs

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Maj 10:35 ,

Banese me qera/ Te ciri/ afer QKMFs

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Maj 18:18 ,

Jepet me Qera Banesa ne Kamnik

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
14 Maj 11:25 ,

Ipet banesa me qera te xhamia vogel

Numri i dhomave: 3
14 Maj 11:17 ,

Ipet banesa me qera rruga avdullah tahiri

Numri i dhomave: 2
13 Maj 23:40 ,

Jepet Banesa me Qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
05 Maj 22:30 ,

Banesa asht e mobiluar nuk i mungo as gjë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Maj 20:59 ,

Ipet banesa me qera te xhamia vogel

Numri i dhomave: 3
05 Maj 20:51 ,

Ipet banesa me qera rruga avdullah tahiri

Numri i dhomave: 2
03 Maj 20:04 ,

Banese me qera/ te ciri- afer QKMFs

200 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
01 Maj 14:32 ,

Ipet banesa me qera te xhamia vogel

Numri i dhomave: 3
01 Maj 14:20 ,

Ipet banesa me qera rruga avdullah tahiri

Numri i dhomave: 2
01 Maj 13:30 ,

Ipet banesa me qera te xhamia vogel

Numri i dhomave: 3
01 Maj 13:21 ,

Ipet banesa me qera rruga avdullah tahiri

Numri i dhomave: 2
30 Pri 14:26 ,

Ipet banesa me qera rruga avdullah tahiri

Numri i dhomave: 1
27 Pri 13:12 ,

Banesa ipet me qera ne Gjilan ( Qendër )

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Pri 18:59 ,

Banese me qera afer Universitetit Publik

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Pri 15:06 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 4
14 Pri 20:30 ,

Jepet me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Pri 20:26 ,

Jepet me Qera ose Shitet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa me qera | Të gjitha | Banesa | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione