Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera në Ulpianë - Gjeni banesën ideale për ju

Banesa me qera në Ulpianë - është vendi i duhur nëse edhe ju jeni të interesuar për të parë shpallje të personalizuara për banesa me qera në Ulpianë.


Ulpiana është një ndër lagjet më të njohura të Prishtinës pasi ndodhet në qendër të kryeqytetit dhe ofron hapësirë të mjaftueshme banimi kolektiv. Në këtë kategori ju mund të gjeni banesa me qera në Ulpianë me kuadratura të vogla, të mesme dhe të mëdha.


Sot 22:13 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 2+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:12 ,

Banes me qira ne lagjen Ulpiane 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:12 ,

Banese- me Qira -prishtine- Ulpiane -1 dhome gjumi -1 kuzh

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 22:11 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 3+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 22:06 ,

Jepet Banes me qira per Ordinanc ose zyre Ulpiane,

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:06 ,

Banes me qera ne Breg Diellit 220E

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:06 ,

Banes moderne me qera ne Dragodan 2DhGjumi 400E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:06 ,

Banes moderne me qera 2DhGjumi 300E ne B.Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:06 ,

Ofrohet për qira banesa në Ulpianë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:06 ,

Ofrohet për qira banesa në Ulpianë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:05 ,

Banes Ekskluzive me qera ne Dragodan 2DhGjumi

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Gjeni banesën tuaj të ëndrrave në lagjen Ulpiana të kryeqytetit të Prishtinës. Ne ofrojmë banesa me qera në Ulpianë dhe ju ndihmojmë të gjeni një banesë të përsosur për ju.


Gjetja e një banese të mirë me qira në Ulpianë është e lehtë, thjesht shikoni në faqen tonë të internetit dhe gjeni apartamentin tuaj të përsosur.


Nëse jeni duke kërkuar për një banesë garsoniere me qera apo një banesë me kuadraturë më të madhe, do të zbuloni se ne kemi banesa me qira në Ulpianë që me siguri do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja.


Si të kërkoni për banesa me qera në Ulpianë?


Jeni të interesuar të shikoni banesa me qera në Ulpianë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur! Platforma MerrJep.com ofron mijëra shpallje për banesa me qera në Ulpianë të cilat janë të gatshme për banim afatgjatë apo afatshkurtër.


Me mbi 2.000 shpallje për banesa me qera në Ulpianë, gjetja e një banese të përshtatshme për ju mund të jetë një proces i zgjatur shumë dhe i vështirë. Për këtë arsye ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të patundshmërive në mënyrë që të arrini sa më shpejtë tek shpallja e duhur.


Kërkoni shpallje për banesa me qera në Ulpianë në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave dhe karakteristikave të tjera përfshirë katin, ndërtimin, mobilimit etj dhe gjeni një banesë që i përshtatet stilit tuaj të jetesës.


Lëshoni banesa me qera në Ulpianë


Përveç që mund të blini dhe shisni vetura, traktor, qen, mace, elektronikë, telefona, laptop, teknikë të bardhë etj, platforma jonë ju mundëson gjithashtu të bëheni pjesë e saj duke reklamuar patundshmëri me qera.


Nëse posedoni banesa me qera në Ulpianë dhe jeni duke kërkuar klientë potencial, atëherë kjo është kategoria e duhur për ju. E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com dhe të plotësoni formularin për regjistrim në të cilin përfshihen numri i dhomave, sipërfaqja, çmimi dhe karakteristika tjera të apartamentit.


Për të pasur një shpallje sa më të suksesshme, ne ju rekomandojmë të formuloni titullin në formën më të mirë të mundshme. Rekomandohet që në titull të vendosni frazën "Lëshoj banesa me qera në Ulpianë", "Lëshohet banesa me qera në Ulpianë", "Ofrohet banesa me qera në Ulpianë" etj në mënyrë që klienti potencial të njoftohet direkt me shërbimin që ju ofroni.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione