Garsoniere me qera në Prishtinë, Prizren, Pejë dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 79
Gjilan , 1

Garsoniere me qera, me lokacion në Prishtinë, Pejë, Fushë Kosovë dhe qytete tjera të Kosovës me çmimet më të mira në treg.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar garsoniere me qera të mobiluar, garsoniere me një dhomë në qendër, afër fakulteteve apo në zona periferike, MerrJep.com ju përshtatet nevojave tuaja. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni atë çfarë po kërkoni.

Sot 18:07 ,

leshohet banesa me qira ne lagje ulpiana

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 18:07 ,

LESHOHET GARSONIERE ME QERA NE BREG TE DIELLIT

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 18:07 ,

leshohet me qira garsoniere ne rrugen B

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 18:06 ,

leshohet garsoniere me qera ne breg te diellit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 09:54 ,

Garsonier me qera ne zonen qender

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
31 Maj 22:35 ,

Jap banesê (garsoniere) me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
31 Maj 21:23 ,

Jap garsoniere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
01 Shk 09:12 ,

LESHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN ULPIANA AFER FONTANES

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
12 Maj 16:31 ,

Lëshohet banesë me qera e tipit garsoniere

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
19 Shk 18:19 ,

Jap Garsoniere me Qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
19 Shk 18:19 ,

Jap Garsoniere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
31 Tet 15:20 ,

Banes ( Garsoniere ) me qera ne Lagjen Qafe, rruga

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
23 Mar 09:59 ,

Garsoniere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
20 Shk 07:50 ,

Banese me qera - Garsoniere ne zonen qender

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
15 Shk 10:59 ,

Banese me qera - Garsoniere ne zonen qender

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
01 Shk 11:01 ,

Banese - Garsoniere me qera, ne zonen qender

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Jan 16:28 ,

Banes me qera garsoniere ne qender te Prishtines

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Tet 08:25 ,

Jap Garsoniere me qera ne Ulpiane

Numri i dhomave: 1
12 Sht 20:55 ,

Jap Garsonieren me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
10 Sht 21:56 ,

Jap Garsoniere me Qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
10 Sht 12:19 ,

Banese me Qera ne Lagjen e Muhaxherve

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
04 Sht 20:37 ,

Jap Garsoniere me Qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
02 Sht 10:39 ,

Jap Garsoniere me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
01 Sht 22:40 ,

Jap Garsoniere me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
29 Gush 08:29 ,

Jap Garsoniere me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
28 Gush 23:58 ,

Jap Garsoniere me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
28 Gush 14:05 ,

Garsoniere me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
28 Gush 13:37 ,

Jap Garsoniere me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
27 Gush 18:55 ,

Garsoniere me Qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
20 Korr 18:20 ,

Shengjin

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Qer 11:23 ,

Banese me qera ne zonen qender 230 Euro

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Qer 13:29 ,

Banese me qera ne zonen qender per 230 Euro

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
13 Mar 22:15 ,

Banese me Qera

Numri i dhomave: 1
23 Jan 00:40 ,

Banese / Garsoniere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
06 Tet 14:03 ,

GARSONIERE ME QERA NE ULPIANE TE FONTANA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
21 Gush 17:05 ,

LESHOJ BANESE ME QERA

Numri i dhomave: 1
04 Gush 15:55 ,

LESHOJ BANESE ME QERA

Numri i dhomave: 1
26 Korr 20:56 ,

Garsoniere me qera, rr. Myslym Shyri, Tirane

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
16 Qer 16:53 ,

Garsoniere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
15 Qer 21:11 ,

Banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Qer 23:58 ,

Jap garsoniere me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
07 Qer 16:23 ,

Garsoniere me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
04 Maj 18:06 ,

Garsoniere

Numri i dhomave: 1,5
27 Pri 11:04 ,

Garsoniere me qera

Numri i dhomave: 1,5

Kur bëhet fjalë për jetesën në garsoniere me qera, të gjithë kanë një grup të ndryshëm pritjesh dhe preferencash. Disa njerëz janë më të interesuar për vendndodhjen dhe pamjen dhe të tjerë që duan të dinë për koston dhe madhësinë e vetë apartamentit.


Pavarësisht nëse jeni një student që kërkoni shtëpinë tuaj të parë, një çift i sapomartuar që kërkon të azhurnohet në shtëpinë tuaj të parë një garsoniere me qera është mundësi e shkëlqyeshme për të kursyer.


Garsoniere me qera në Prishtinë është kërkimi i duhur për të gjithë ju që po kërkoni një garsoniere me qera në kryeqytetin e Kosovës.


Garsoniere me qera në gjithë Kosovën


Garsonieret janë shumë të popullarizuara në mesin e të rinjve dhe njerëzve që nuk kanë shumë orendi apo gjëra për të ruajtur.


Nëse keni nevojë të gjeni një garsoniere me qera për të ju ndihmuar të kurseni dhe të jetoni pa shumë shpenzime, atëherë, ju tashmë jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ju mundëson të gjeni garsoniere me qera në qytete të ndryshme të Kosovës, në qendër apo në periferi të Prishtinës, Fushë Kosovës, Prizrenit, Pejës dhe qyteteve të tjera.


Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të gjeni shpallje për garsoniere me qera të publikuara nga persona fizik apo kompani për të gjetur shtëpinë tuaj të radhës.


Përparësitë e të jetuarit në një garsoniere me qera


Të jetosh në një garsoniere me qera nuk është aq keq sa mendojnë disa njerëz. Në fakt, të jetuarit në një garsionere me qera për studentët, çiftet e reja apo për njerëz që thjeshtë nuk mund ta përballojnë jetesën në një apartament më të madh.


Nëse vendosni të jetoni në një garsoniere me qera, do të zbuloni se është me kosto efikase dhe do të keni më shumë para për të shpenzuar për gjëra të tjera. Ju nuk do të duhet të paguani qira për një dhomë të dytë apo edhe për një banjo të dytë dhe as të ndani banjon me dikë tjetër.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione