Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 36669
Ferizaj , 1205
Prizren , 932
Gjilan , 468
Lipjan , 398
Mitrovicë , 384
Pejë , 359
Gjakovë , 203
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 15:00
Linku:
,

Leshohet Garsonjere ne Ulpiane

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:31
Linku:
,

Leshohet banesa me qira ne Dragodan

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Pri 14:59
Linku:
,

Leshohet me qira per Zyre ne ULPIANE

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 01:57 ,

Jap me QERA banes te Hotel Sirius Sllovenia Sport

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:55 ,

Banes me qera lagjen Arberia ish objekti Pandora

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 01:52 ,

Banes me qera kodren e trimav Prishtine

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:37 ,

Banese me qira ne Qender_3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 01:35 ,

Banese me qira ne Qender_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 01:34 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:34 ,

Banese me qira ne Emshir_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:32 ,

Banese me qira ne Qender_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 01:31 ,

Banese me qira ne Qender_3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 01:30 ,

Banese me qira ne Dardani_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 01:29 ,

Banese me qira ne Ulpiane_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 01:29 ,

Banese me qira ne lagjen Sllovenia Sporti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 01:29 ,

Banese me qira te Sllovenia Sporti

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 01:28 ,

Banese me qira ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 01:28 ,

Banese me qira ne Qender_ 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 01:28 ,

Super banese me qira te Qafa

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione