Banesa me qera | Shpalljet në gjithë Kosovën

Prishtinë , 62
Prizren , 12
Ferizaj , 3
Gjakovë , 3
Gjilan , 3
Pejë , 3
Klinë , 1

Banesa me qera në gjithë Kosovën. Shikoni shpallje për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Lipjan dhe qytete të tjera të Kosovës.

Sot 11:31 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 10
07 Maj 22:38 ,

Lokal me qira

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
18 Pri 21:56 ,

LËSHOJ SHTEPI DHE BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 80
30 Mar 10:37 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 10
06 Mar 12:17 ,

Leshohet Banes me Qira fush kosove

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
20 Shk 18:37 ,

Banesa me qera ne Prizren

Numri i dhomave: > 10
18 Shk 12:48 ,

Leshoj banesen me qira n Breg t diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
29 Dhj 11:29 ,

Leshoj banesen me qira n ulpian

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
21 Tet 11:27 ,

Banesa me qera me qmim te volitshem

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 80
20 Tet 15:48 ,

Banesa me qera URGJENT me qmim te volitshem

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 90
09 Gush 17:28 ,

Objekt

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
02 Gush 13:14 ,

SHENGJIN Banesa me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
02 Gush 13:14 ,

SHENGJIN Banesa me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
02 Gush 13:02 ,

SHENGJIN Banesa me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
09 Korr 09:55 ,

10€ nata per person

10 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
10 Qer 10:52 ,

Ofrojm Banesa me qera

Numri i dhomave: > 10
07 Qer 03:02 ,

Leshoj lokalin me qera

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
23 Maj 13:29 ,

Banesa ne Tophane leshohet me qera per zyre

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
12 Maj 10:19 ,

Penthause me qira Mati 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
11 Maj 09:21 ,

Banesë me Qira te Qafa

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
10 Shk 16:30 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA|

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
10 Shk 14:57 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
10 Shk 12:48 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
10 Shk 11:40 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
10 Shk 09:58 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
08 Shk 15:27 ,

Jepet me qira Hoteli antik QAMERLIA

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
28 Nën 01:13 ,

Objekti

Numri i dhomave: > 10

Kërkoni shpallje për banesa me qera dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni shpalljet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave dhe çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar të merrni banesa me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive, në MerrJep mund t'i gjeni të dyja! Filtroni shpalljet dhe zgjidhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa me qera nga persona fizik apo kompani.


Banesa me qera në Kosovë


Keni planifikuar të ndërroni vendbanim dhe jeni duke kërkuar banesa me qera? MerrJep.com është këtu për ju!


Në këtë kategori ju do të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive në gjithë Kosovën. Gjeni banesa me qera të gatshme për banim duke përdorur filtrat për rezultate më të mira të kërkimit.


Zgjidhni sipërfaqen e dëshiruar, numrin e dhomave si dhe opsione tjera të cilat ju mendoni se banesa që po kërkoni duhet t'i ketë dhe shikoni shpallje për banesa me qera në Gjilan, banesa me qera në Fushë Kosovë, banesa me qera në Prizren, banesa me qera në Prishtinë dhe lagje të ndryshme të Prishtinës si Bregu i Diellit, Dardani, Rruga B, Ulpianë etj sipas karakteristikave që keni zgjedhur.


Regjistroni shpallje falas për banesa me qera në MerrJep.com


Në MerrJep.com ju mund të listoni shpallje falas për banesa me qera. Nëse jeni duke kërkuar një platformë për rezultate të shpejta, MerrJep.com është këtu për ju.


Me më shumë se 70.000 përdorues ditor, shpallja juaj për banesa me qera shumë shpejtë do të shfaqet tek personat e duhur të cilët do të ju kontaktojnë për të marr banesa me qera nga ju.


Prandaj, sigurohuni që të plotësoni me informacionet e duhura në formularin për regjistrim të shpalljes për banesa me qera dhe t'i bashkangjitni atij fotografi të cilat tregojnë gjendjen reale të banesës që do ta listoni me qera në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione