Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 2572
Prizren , 92
Ferizaj , 77
Gjilan , 70
Mitrovicë , 27
Pejë , 22
Lipjan , 19
Vushtrri , 19
Shfaqni të gjitha
Dje 14:14
Linku:
,

Leshohet banesa me Qera ne shesh

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5

Sot 14:25 ,

Zyre me qira afer Swiss Diamond 4 njësi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 14:25 ,

LOKALI 180m2 me QIRA ne RRUGEN C

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
Sot 14:19 ,

Q22 Zyre ose lokal me Qera

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 14:14 ,

Jepet banesa me qira ne Dardani te Posta

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:11 ,

Ofrojm Banesën Duplex me qera në Bregun e Diellit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 14:07 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:07 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:07 ,

Kat i shtepis

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 13:58 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me qira Ulpian

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 13:56 ,

Banesa 120m2 me qira ne Qender

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Në fillim