Banesa me qera | Shpalljet në gjithë Kosovën

Prishtinë , 46168
Ferizaj , 1322
Prizren , 947
Gjilan , 492
Mitrovicë , 406
Lipjan , 402
Pejë , 363
Gjakovë , 210
Shfaqni të gjitha

Banesa me qera në gjithë Kosovën. Shikoni shpallje për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Lipjan dhe qytete të tjera të Kosovës.

08 Maj 12:45
Linku:
,

Leshohet me qira banesa ne Fushe Kosove

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 03:25 ,

JAP ME QIRA BANESEN 3 DHOMSHE TE KEDSI NË QENDËR

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 03:19 ,

Lëshohet banesa me qera ne rrugen Muharrem Fejza

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 03:18 ,

SHES BANESEN TE ELIZA- 60M-KATI 3-FUSHE KOSOVE

29 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 03:17 ,

JAP ME QIRA DEPON 200 M2-PERBALLE EUROMED-TE MIHAL GRAMENO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
Sot 03:10 ,

BANESË ME QIRA TE KASTRATI- FUSHË KOSOVË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 03:09 ,

JAP ME QIRA BANESEN TE CITY CAFFE- MIHAL GRAMENO

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 03:09 ,

JAP ME QIRA BANESEN E TREGTISË TE MIHAL GRAMENO

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 03:08 ,

BANESË ME QIRA NGAT BESI REGLLAZH-FUSHË KOSOVË

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 03:01 ,

Leshoj banesa me qera kompleksi Ulpiana

1 212 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 02:55 ,

PENTHOUSE ME QIRA NE RRUGEN B (150m2)

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 02:43 ,

Ofrohet me qira banesa afer Qendres ne Aktash

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 02:43 ,

Super banes me qira 120m2 te Hoteli Grand

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 02:43 ,

Banes Luksoze 50m2 ne Qender,Sheshi-Zahir Pajaziti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:43 ,

Banes moderne me qira ne Arberi 90m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 02:36 ,

banes me qera ulpijan 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 02:28 ,

Leshohet banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:50 ,

Banese ne qira ne qender te Prishtines

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Kërkoni shpallje për banesa me qera dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni shpalljet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave dhe çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar të merrni banesa me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive, në MerrJep mund t'i gjeni të dyja! Filtroni shpalljet dhe zgjidhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa me qera nga persona fizik apo kompani.


Banesa me qera në Kosovë


Keni planifikuar të ndërroni vendbanim dhe jeni duke kërkuar banesa me qera? MerrJep.com është këtu për ju!


Në këtë kategori ju do të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive në gjithë Kosovën. Gjeni banesa me qera të gatshme për banim duke përdorur filtrat për rezultate më të mira të kërkimit.


Zgjidhni sipërfaqen e dëshiruar, numrin e dhomave si dhe opsione tjera të cilat ju mendoni se banesa që po kërkoni duhet t'i ketë dhe shikoni shpallje për banesa me qera në Gjilan, banesa me qera në Fushë Kosovë, banesa me qera në Prizren, banesa me qera në Prishtinë dhe lagje të ndryshme të Prishtinës si Bregu i Diellit, Dardani, Rruga B, Ulpianë etj sipas karakteristikave që keni zgjedhur.


Regjistroni shpallje falas për banesa me qera në MerrJep.com


Në MerrJep.com ju mund të listoni shpallje falas për banesa me qera. Nëse jeni duke kërkuar një platformë për rezultate të shpejta, MerrJep.com është këtu për ju.


Me më shumë se 70.000 përdorues ditor, shpallja juaj për banesa me qera shumë shpejtë do të shfaqet tek personat e duhur të cilët do të ju kontaktojnë për të marr banesa me qera nga ju.


Prandaj, sigurohuni që të plotësoni me informacionet e duhura në formularin për regjistrim të shpalljes për banesa me qera dhe t'i bashkangjitni atij fotografi të cilat tregojnë gjendjen reale të banesës që do ta listoni me qera në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione