Banesa me qera | Shpalljet në gjithë Kosovën

Prishtinë , 9160
Prizren , 267
Lipjan , 234
Ferizaj , 186
Gjilan , 141
Pejë , 84
Mitrovicë , 56
Gjakovë , 33
Shfaqni të gjitha

Banesa me qera në gjithë Kosovën. Shikoni shpallje për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Lipjan dhe qytete të tjera të Kosovës.

12 Maj 17:28
Linku:
,

Leshohet banesa me qira ne Breg Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Maj 17:27
Linku:
,

Leshohetg me qira ne Emshir

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Maj 09:37
Linku:
,

Leshohet me qira ne Fushe Kosove

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dje 23:06 ,

Super Banese ne lagjen Arberi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:46 ,

Banesë me qera në Dardani 200€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:19 ,

Banesa me qira ne Dragodan 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:50 ,

Banesë me qera në Dardani

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:49 ,

Banesë me qera në Emshir 300euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:49 ,

Banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:48 ,

Banesë me qera në Ulpianë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:47 ,

Banesa me qera në Dardani 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:13 ,

Banes me qera 7 km nga Ferizaji

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 17:17 ,

Banes me qera ne Fush Kosov

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:01 ,

Banesë me qera në Dragodan 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:36 ,

Banesë me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:37 ,

Leshoj garzionere me qera ne dardani

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 10:57 ,

Leshoj banes me qira ne f.kosov rr.dardania

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 08:34 ,

Leshoj banesen me qera

Numri i dhomave: 3
Dje 00:13 ,

DHOMA ME QIRA

Numri i dhomave: 5

Kërkoni shpallje për banesa me qera dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni shpalljet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave dhe çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar të merrni banesa me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive, në MerrJep mund t'i gjeni të dyja! Filtroni shpalljet dhe zgjidhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa me qera nga persona fizik apo kompani.


Banesa me qera në Kosovë


Keni planifikuar të ndërroni vendbanim dhe jeni duke kërkuar banesa me qera? MerrJep.com është këtu për ju!


Në këtë kategori ju do të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive në gjithë Kosovën. Gjeni banesa me qera të gatshme për banim duke përdorur filtrat për rezultate më të mira të kërkimit.


Zgjidhni sipërfaqen e dëshiruar, numrin e dhomave si dhe opsione tjera të cilat ju mendoni se banesa që po kërkoni duhet t'i ketë dhe shikoni shpallje për banesa me qera në Gjilan, banesa me qera në Fushë Kosovë, banesa me qera në Prizren, banesa me qera në Prishtinë dhe lagje të ndryshme të Prishtinës si Bregu i Diellit, Dardani, Rruga B, Ulpianë etj sipas karakteristikave që keni zgjedhur.


Regjistroni shpallje falas për banesa me qera në MerrJep.com


Në MerrJep.com ju mund të listoni shpallje falas për banesa me qera. Nëse jeni duke kërkuar një platformë për rezultate të shpejta, MerrJep.com është këtu për ju.


Me më shumë se 70.000 përdorues ditor, shpallja juaj për banesa me qera shumë shpejtë do të shfaqet tek personat e duhur të cilët do të ju kontaktojnë për të marr banesa me qera nga ju.


Prandaj, sigurohuni që të plotësoni me informacionet e duhura në formularin për regjistrim të shpalljes për banesa me qera dhe t'i bashkangjitni atij fotografi të cilat tregojnë gjendjen reale të banesës që do ta listoni me qera në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione