Banesa me qera | Shpalljet në gjithë Kosovën

Prishtinë , 36604
Ferizaj , 1121
Prizren , 675
Gjilan , 348
Mitrovicë , 341
Pejë , 278
Gjakovë , 173
Lipjan , 164
Shfaqni të gjitha

Banesa me qera në gjithë Kosovën. Shikoni shpallje për banesa me qera, kontrolloni çmimet, shikoni detajet e pronës, gjeni vendndodhjen e përsosur për ju dhe familjen tuaj dhe kontaktoni ofruesin e banesës në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera në qytete të ndryshme të Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Lipjan dhe qytete të tjera të Kosovës.

14 Maj 16:42
Linku:
,

JAP ME QIRA BANESEN 3 DHOMSHE TE KEDSI NË QENDËR

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 10:35 ,

Banes me qira ne lagjen Mati 1

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:35 ,

Banes me qira ne lagjen Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:35 ,

Banes me qira te Hani i Dilit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:35 ,

Banes me qira ne rrugen Muharrem Fejza

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:35 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me Qera ne Mati 1

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:35 ,

Banes me qera tek Dardha ne Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 10:35 ,

Banese me qira ne Rrugen C

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:34 ,

Q10 Banesa me Qera ne Nartell me mobile te reja

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 10:34 ,

Banes moderne me qera ne Dragodan afer rest."Sirena" 270E

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:34 ,

Banes me qera Dragodan 2DhGjumi 250E te Meridiani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:34 ,

Q08 Banesa me qera ne Qender Rruga garibaldi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:34 ,

Q17 Banese me Qera te Lesna, Ulpiane 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:34 ,

Q31 Banesa me Qera ne Dragodan/Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Kërkoni shpallje për banesa me qera dhe gjeni ofertën më të mirë për ju. Filtroni shpalljet në bazë të sipërfaqes, numrit të dhomave dhe çmimit dhe gjeni banesën që i përshtatet nevojave tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar të merrni banesa me qera nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive, në MerrJep mund t'i gjeni të dyja! Filtroni shpalljet dhe zgjidhni nëse dëshironi të shihni shpallje për banesa me qera nga persona fizik apo kompani.


Banesa me qera në Kosovë


Keni planifikuar të ndërroni vendbanim dhe jeni duke kërkuar banesa me qera? MerrJep.com është këtu për ju!


Në këtë kategori ju do të gjeni mijëra shpallje për banesa me qera nga persona fizik dhe agjensione të patundshmërive në gjithë Kosovën. Gjeni banesa me qera të gatshme për banim duke përdorur filtrat për rezultate më të mira të kërkimit.


Zgjidhni sipërfaqen e dëshiruar, numrin e dhomave si dhe opsione tjera të cilat ju mendoni se banesa që po kërkoni duhet t'i ketë dhe shikoni shpallje për banesa me qera në Gjilan, banesa me qera në Fushë Kosovë, banesa me qera në Prizren, banesa me qera në Prishtinë dhe lagje të ndryshme të Prishtinës si Bregu i Diellit, Dardani, Rruga B, Ulpianë etj sipas karakteristikave që keni zgjedhur.


Regjistroni shpallje falas për banesa me qera në MerrJep.com


Në MerrJep.com ju mund të listoni shpallje falas për banesa me qera. Nëse jeni duke kërkuar një platformë për rezultate të shpejta, MerrJep.com është këtu për ju.


Me më shumë se 70.000 përdorues ditor, shpallja juaj për banesa me qera shumë shpejtë do të shfaqet tek personat e duhur të cilët do të ju kontaktojnë për të marr banesa me qera nga ju.


Prandaj, sigurohuni që të plotësoni me informacionet e duhura në formularin për regjistrim të shpalljes për banesa me qera dhe t'i bashkangjitni atij fotografi të cilat tregojnë gjendjen reale të banesës që do ta listoni me qera në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione