banesa | Klinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa,kategori Banesa,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa Të gjitha | Banesa | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Qer 18:46 ,

Banesa e Mobiluar

28 500 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Maj 10:20 ,

Shitet banesa në Klinë

Numri i dhomave: 3,5
14 Maj 11:21 ,

Banesa ne shitje

17 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
21 Mar 21:00 ,

Banesa

Numri i dhomave: 3
28 Jan 10:30 ,

Shitet BANESA E RE 88.90 METRA

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
10 Jan 23:07 ,

Banesa

Numri i dhomave: 2,5
01 Jan 13:52 ,

BANESA PENTHAUSE

Numri i dhomave: 7
23 Dhj 22:53 ,

Banesa

Numri i dhomave: 3
23 Dhj 22:45 ,

Banesa

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
23 Nën 10:30 ,

Shitet

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Nën 21:40 ,

Banese shitet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Tet 15:37 ,

Banesa shitet ne benit

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
19 Tet 15:55 ,

Banesa në shitje

Numri i dhomave: 3
21 Gush 17:47 ,

Shesim Banesa

Numri i dhomave: 4
07 Gush 10:59 ,

Banese ne Kline

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Korr 21:04 ,

Banesa ne Kline

36 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2,5
20 Korr 18:39 ,

Banese me Qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
20 Korr 18:39 ,

Banese me qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
19 Korr 03:47 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
19 Korr 03:39 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
15 Qer 21:33 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 2
13 Qer 20:34 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Pri 18:51 ,

Shitet banesa ne klin

1 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Shk 19:26 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Shk 22:33 ,

Shitet banesa ne Durres

Numri i dhomave: 2,5
12 Shk 22:47 ,

G67 Banesa ne Shitje

Numri i dhomave: 3
29 Jan 18:28 ,

shes banesa nga 72 m2 deri 110m2

Numri i dhomave: 4
29 Dhj 16:17 ,

Te ish

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
29 Dhj 16:16 ,

Banesa

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Dhj 16:16 ,

Banesa

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Dhj 16:04 ,

Banesa

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Gush 00:34 ,

Shitet Banesa

41 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
31 Mar 22:18 ,

3 Banesa me nje ahtepië

215 000 EUR

Numri i dhomave: 9
22 Mar 20:20 ,

Banesa gjindet ne klin afer rrethit

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Nën 00:20 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
13 Sht 15:13 ,

Shitet banesa

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Sht 16:36 ,

Ipet banesa me Qira ne Lakrisht

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa | Të gjitha | Banesa | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione