Banes | Lipjan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes ,kategori Banesa,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes Të gjitha | Banesa | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


16 Pri 14:47 ,

Leshoj banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Pri 19:03 ,

Ipet Banesa me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Pri 22:10 ,

Me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Pri 21:56 ,

Leshoj banes me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Mar 20:06 ,

JAP BANES ME QIRA EDHE KOH TE SHKURTA

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Mar 10:33 ,

Banes me qera - Te Restaurant Fleta Lipjan

Numri i dhomave: 3
22 Mar 20:36 ,

Banese me qera ne Prishtine

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Mar 20:31 ,

shitet

410 EUR

Numri i dhomave: 2,5
02 Mar 02:16 ,

SHES BANES 87 m2

Numri i dhomave: 3
22 Shk 16:21 ,

KERKOJ BANES me Ble

Numri i dhomave: 2
19 Shk 08:43 ,

kosova

Numri i dhomave: 2
04 Shk 11:19 ,

Banes

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 22:32 ,

Banes me lipjan shitet urgjent

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 20:09 ,

Shitet Banesa 113m2 ekstra qmim

400 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Dhj 10:55 ,

Kerkojm banes

18 Nën 14:57 ,

Lokacioni Lipjan

3 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
18 Nën 14:56 ,

Shitet parcela

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
21 Tet 17:57 ,

LOKACIONI GROUP PATUNDSHMERIA

3 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Tet 13:57 ,

LOKACIONI GROUP PATUNDSHMERIA

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Sht 11:16 ,

Shes banesen rr.lidhja prizerenit

53 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
06 Sht 07:17 ,

Banes Tersisht e mobiluar

36 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Gush 10:19 ,

Kerkoj banes me qeraa dydhomshe

90 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Gush 23:04 ,

BANES Lipjan

Numri i dhomave: 3
20 Gush 08:08 ,

Banes 98 m

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Gush 14:18 ,

banes ne lipjan

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Gush 16:23 ,

jepet banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Gush 22:22 ,

banes me qera ne lipjan

Numri i dhomave: 2
27 Korr 11:14 ,

Banes ipet me Qira

160 EUR / muaj

14 Korr 18:15 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
07 Korr 12:40 ,

ipet banesa me qira e mobilune komplet

200 EUR /

Numri i dhomave: 1
26 Maj 22:31 ,

Banesa ne shitje

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 18:06 ,

Leshoj banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
05 Maj 23:04 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes | Të gjitha | Banesa | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione