banes me qera | Lipjan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes me qera Të gjitha | Banesa | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Gush 10:19 ,

Kerkoj banes me qeraa dydhomshe

90 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
03 Gush 16:23 ,

jepet banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Gush 22:22 ,

banes me qera ne lipjan

Numri i dhomave: 2
25 Maj 18:06 ,

Leshoj banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
07 Jan 20:16 ,

Leshoj banes me qera

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Dhj 15:48 ,

Banes me qera ne Lipjan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Nën 15:26 ,

Leshoj banes me qera perball Emergjences

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Tet 16:33 ,

Leshoj banes me qera ne lipjan perball Emergjences

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Tet 16:54 ,

Leshoj banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
12 Sht 21:03 ,

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
12 Sht 20:56 ,

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
10 Korr 12:52 ,

Banes me qera per mergimtaret

5 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Korr 12:40 ,

Ipet banes me qera per mergimtar

5 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Qer 14:58 ,

Leshoj banes me qera perball Super Vives

Numri i dhomave: 2
10 Qer 08:01 ,

Leshoj banes me qera ne lipjan

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:53 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
01 Maj 09:50 ,

Leshoj banes me qera

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Mar 10:08 ,

Banes me qera nqender te lipjanit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Jan 19:35 ,

Leshoj banes me qera

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Jan 15:43 ,

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
20 Nën 22:36 ,

kerkoj banes me qera

Numri i dhomave: 1
15 Nën 10:57 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
20 Tet 02:14 ,

banes me qera lipjan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Sht 14:08 ,

Leshoj Banes me Qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
21 Sht 16:43 ,

Leshoj banes me qera ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:51 ,

Leshoj banes me qera ne LIpjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Sht 15:00 ,

Leshoj banes me qera te Emergjenca ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Sht 08:49 ,

Leshoj banes me qera ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Sht 20:06 ,

Leshoj banes me qera te Emergjenca ne lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Sht 09:56 ,

Leshoj banes me qera te Emergjenca ne Lipjan

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Sht 23:07 ,

Leshoj banes me qera te Emergjenca ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 10:47 ,

Leshoj banes me qera te Emergjenca ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 10:27 ,

Leshoj banes me qera Ne lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Sht 13:01 ,

Leshoj banes me qera ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Sht 14:22 ,

Leshoj banes me qera ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Sht 08:56 ,

Leshoj banes me qera ne Lipjan

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Gush 14:00 ,

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Gush 14:34 ,

Banes me Qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
09 Qer 22:23 ,

Banes

09 Qer 21:55 ,

Lipjan

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes me qera | Të gjitha | Banesa | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione