Malishevë | Vendbanime | Banesa

07 Shk 13:03 ,

Banes ne malishev

Numri i dhomave: 3
31 Jan 13:21 ,

Banesa ne shitje

40 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Jan 18:19 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
17 Jan 17:13 ,

Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 19:59 ,

jap banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Nën 19:13 ,

Shitet Banesa

27 500 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Qer 13:50 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
03 Qer 13:50 ,

Lokali kati 2

Numri i dhomave: 2
08 Shk 20:42 ,

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
17 Jan 16:27 ,

Jepet Banese me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Korr 10:22 ,

Bansa ne shitje

Numri i dhomave: 3
01 Korr 08:42 ,

Shitet Banesë.

Numri i dhomave: 2
25 Nën 21:01 ,

banese ne shitje e pa mobiluar

39 500 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 16:27 ,

Shes banesen ose bej ndrrim

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Dhj 10:38 ,

Banesa eshte e re me fasad dhe e banushme

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Në fillim