Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Sot 00:05 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:30 ,

shes banesen 110m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:26 ,

Banesa me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 ,

shes 4 banesa

Numri i dhomave: 3
Dje 20:34 ,

Shitet banesa 53m2

Numri i dhomave: 2
Dje 20:14 ,

Banesa me qera për mërgimtaret

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 17:54 ,

Shitet ose ndrohet banesa ne Mitrovic

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:03 ,

Shitet banesa perballe Va Piano

Numri i dhomave: 2
Dje 11:54 ,

Ipet shtepija me qera 250

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:23 ,

Shitet banesa te remo com bair 90 m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 11:23 ,

Shitet banesa te remo com bair

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:12 ,

Banese ne Mitrovice

33 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Dje 09:50 ,

Te lagjja e doktorrve

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 08:27 ,

Banese ne shitje ne qender

Numri i dhomave: 2
19 Shk 21:15 ,

Banese me qera ne qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 3
19 Shk 21:10 ,

Ipet banesa me qera per mergimtaret

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
19 Shk 18:42 ,

2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER

71 500 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Shk 16:05 ,

Shitet lokali dhe banesa ne Mitrovice

Numri i dhomave: 3
19 Shk 15:38 ,

Shitet banesa në Tunelin e parë.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
19 Shk 14:17 ,

Banesa ne shitje- te Bajskalive

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Shk 14:00 ,

Banesë me qira afat shkurtër.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
19 Shk 10:16 ,

Blej Banes

19 Shk 09:58 ,

4 Banesa dhe Lokal

Numri i dhomave: > 10
19 Shk 09:03 ,

Te bibi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Shk 23:53 ,

Banese

650 EUR

Numri i dhomave: 3,5
18 Shk 23:32 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
18 Shk 17:34 ,

Shitet e mobiluar

Numri i dhomave: 3
Në fillim