Banes | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Sot 20:46 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:39 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 17:58 ,

Banes per Pushime TV-Wifi+Klim. Elir prej 13 Janar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Dhj 10:18 ,

banes

Numri i dhomave: 3
02 Dhj 10:18 ,

banes

Numri i dhomave: 3
30 Nën 22:42 ,

banes 108m2 kati i 5

Numri i dhomave: 4
30 Nën 22:41 ,

Banes 63m2kati i 3

Numri i dhomave: 1
26 Nën 23:04 ,

Banes per Pushime wifi+TV+Klim Viber +38349529845

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Nën 18:30 ,

Leshoj 2 Banesa me Qira

Numri i dhomave: 3
15 Nën 19:29 ,

Banes në shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Nën 18:20 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
06 Nën 08:18 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
01 Nën 21:42 ,

Banes për pushime

Numri i dhomave: 2,5
28 Tet 20:45 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Tet 12:45 ,

Shitet banes

1 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Tet 16:39 ,

Shitet banes

49 500 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Sht 11:54 ,

banes e pershtatme ne shitje

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Sht 14:24 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
07 Sht 14:19 ,

banes e mobiluar dhe podrum

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Gush 08:17 ,

Shes banes

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Gush 13:09 ,

Shitet banesa 88.5

1 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Gush 11:48 ,

Banes Me Qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Gush 13:55 ,

Banes

Numri i dhomave: 3
08 Gush 10:42 ,

Shitet bandesa 049358088

49 200 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Gush 10:16 ,

Shitet banesa 88.5

570 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Gush 11:42 ,

Leshoj

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Korr 11:34 ,

Shitet banesa

49 200 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Korr 17:49 ,

Shitet banesa

570 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Korr 13:19 ,

Banes URGJENT

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70


Në fillim