Banesa | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


12 Shk 23:41 ,

Shitet banesa ne mitrovice

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Shk 19:23 ,

Banes ne qendër

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Shk 22:21 ,

Shes banesen ne Bajr-Mitrovice

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Shk 16:06 ,

Banesa në shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Shk 11:43 ,

Shitet banesa ne qender te qytetit.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Shk 21:28 ,

Banesa (GAZONJERK) Ne shitje Urgjent

3 500 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Shk 19:02 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
28 Jan 10:15 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Jan 12:00 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
24 Jan 10:36 ,

Ipet banesa me qira ne qender

Numri i dhomave: 2,5
21 Jan 09:06 ,

Banesa

Numri i dhomave: 2
19 Jan 17:29 ,

Banes per Pushime wifi+TV+Klim Viber +38349529845

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Jan 11:11 ,

Shes banesen

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Jan 09:18 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
14 Jan 10:58 ,

Banesa ne shitje

22 000 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Jan 10:52 ,

Shitet banesa

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Jan 10:47 ,

Shitet banesa

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Jan 10:46 ,

shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Jan 10:46 ,

shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Jan 10:23 ,

shesë banesa 60m2

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Jan 18:06 ,

Banes 75m

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Jan 03:11 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
08 Jan 21:59 ,

Ipet banesa me qira e mobiluar

Numri i dhomave: 2
07 Jan 23:52 ,

Banesa 115 m2 Ne Mitrovice

Numri i dhomave: 3
07 Jan 05:32 ,

Ipet banesa me qira ne qender mrapa emones (4515)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
07 Jan 05:31 ,

Banes per Pushime TV-Wifi+Klim. Elir prej datës 24 Janar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Jan 16:09 ,

banese ne qender e mobiluar KATI 4

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Dhj 14:05 ,

shesë banesa 60m2

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Dhj 11:27 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 1,5
28 Dhj 22:42 ,

Shitet banesa ne mitrovice

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Dhj 21:34 ,

shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Dhj 06:37 ,

Banesa (GAZONJERK) Ne shitje Urgjent.

3 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
26 Dhj 07:34 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Dhj 15:52 ,

Banesa ne Shitje

Numri i dhomave: 3
24 Dhj 12:27 ,

Banesa në Mitrovicë

500 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Dhj 12:27 ,

Banesa e kompletuar me mobilie

500 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim