Banesa | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Gush 22:23 ,

Banese prej 107m2 ne Mitrovice

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Gush 23:27 ,

Banesa be tunelin e pare

Numri i dhomave: 3,5
07 Gush 12:20 ,

Banesat ne shitje

Numri i dhomave: 4
04 Gush 12:25 ,

Banesa ne katin e pare

32 500 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Gush 10:22 ,

BANES

Numri i dhomave: 3
04 Gush 10:22 ,

BANES

Numri i dhomave: 3
21 Korr 21:46 ,

Banesa posedon 3 dhoma+kuzhinen+banjen+ballkonin..

18 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Korr 11:13 ,

Banesa ne MItrovice te tjegullorja

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 21:40 ,

Banes dy dhomshe ne Mitrovice

Numri i dhomave: 3
06 Pri 22:24 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 3
30 Mar 19:55 ,

Banese prej 78m2 ne Mitrovicë

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Mar 10:47 ,

Banese

Numri i dhomave: 3
27 Mar 23:17 ,

Banesa me qira ne Mitrovice

Numri i dhomave: 5
20 Mar 11:18 ,

Banesa

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Mar 11:06 ,

Banesa ne shitje ose nderrim

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Mar 16:52 ,

Banesa me Qira ne qender

Numri i dhomave: 5
09 Mar 22:40 ,

Banes 86 m2 kati 6 shitet urgjent

450 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 19:50 ,

Banese prej 71m2 ne Mitrovicë

Numri i dhomave: 3
09 Mar 12:39 ,

Mundesisht banes per banes dy dhomshe

Numri i dhomave: 3
02 Mar 10:20 ,

Shitet banesa ne qytetitn Bursa Turqi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Shk 21:00 ,

Banese me qera Mitrovic

Numri i dhomave: 3
15 Shk 17:44 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 1
11 Shk 12:29 ,

Banese

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione