Banesa | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


08 Tet 20:45 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
01 Tet 18:00 ,

Shitet lokali

Numri i dhomave: 1
30 Sht 23:31 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Sht 15:35 ,

shitet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Sht 20:44 ,

Banese ne shitje, 50m2

14 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
16 Sht 17:46 ,

Ipet Banesa me Qera - Flat for Rent

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
16 Sht 11:29 ,

shiten banesat

520 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Sht 18:37 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Sht 16:33 ,

Banesa ne shitje

7 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Sht 14:24 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
07 Sht 14:19 ,

banes e mobiluar dhe podrum

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Sht 21:09 ,

Urgjentisht

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Sht 20:35 ,

Banesa Ipet me Qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Sht 17:44 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Sht 17:44 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
03 Sht 14:32 ,

Banesa ne shitje

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Gush 20:36 ,

Ipet Banesa Me Qira

Numri i dhomave: 1
28 Gush 10:29 ,

Banesa në shtije

Numri i dhomave: 2
26 Gush 14:55 ,

shitet Banesa

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Gush 07:46 ,

Urgjentisht

52 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
22 Gush 08:17 ,

Shes banes

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Gush 13:09 ,

Shitet banesa 88.5

1 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Gush 12:21 ,

Banesa me Qera ne Qender Mitrovice

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
14 Gush 16:36 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Gush 19:46 ,

Leshoj banesen me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Gush 13:55 ,

Banes

Numri i dhomave: 3
08 Gush 10:42 ,

Shitet bandesa 049358088

49 200 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Gush 17:51 ,

Jepet me qera banesa

Numri i dhomave: 3
07 Gush 12:10 ,

Banese me qira ne qendër

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
06 Gush 10:16 ,

Shitet banesa 88.5

570 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Gush 13:31 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Gush 11:42 ,

Leshoj

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Gush 22:22 ,

Shitet

45 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Gush 20:58 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Gush 20:00 ,

Leshohet me qera Banesa

Numri i dhomave: 3
25 Korr 11:34 ,

Shitet banesa

49 200 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Korr 11:22 ,

banesa te kullat

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
22 Korr 17:49 ,

Shitet banesa

570 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Korr 13:39 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione