Banesa | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


04 Maj 19:12 ,

Banesa me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Pri 17:59 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Pri 17:55 ,

Banese me qera ne Mitrovice

Numri i dhomave: 3
23 Pri 23:41 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3
22 Pri 17:16 ,

Banes ne qender te mitrovices

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 10:58 ,

4 Banesa dhe Lokal

Numri i dhomave: > 10
18 Pri 11:40 ,

Banes me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 19:00 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
08 Pri 11:47 ,

Shitet banesa luksoze mbrapa xhamis Isa beg

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Pri 00:18 ,

Jepet me qira

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
31 Mar 20:49 ,

Me qira

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
27 Mar 17:07 ,

Jepet Banesa me Qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
26 Mar 00:40 ,

Banes ne shitje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
19 Mar 22:06 ,

Shitet banesa

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Mar 17:35 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
09 Mar 23:47 ,

Banesa ne shitje ne bair remo com

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Mar 23:46 ,

Shitet banesa ne bair remocom

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Mar 16:42 ,

Mitrovice Tuneli i Pare

7 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Mar 16:42 ,

Mitrovice, Tuneli i Pare

7 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 20:55 ,

Blej Banesa

1 EUR

08 Mar 16:09 ,

Banesa në shitje - Tuneli i Pate

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
06 Mar 17:10 ,

banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Mar 10:11 ,

Shitet banesa te remo com bair

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Mar 10:10 ,

Shitet banesa te remo com bair 90 m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Mar 00:24 ,

Banesa në shitje

Numri i dhomave: 3
03 Mar 15:21 ,

Shitja/Prodaja

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
02 Mar 15:41 ,

Banesa 75m2

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Mar 01:47 ,

banesa eshte ne qender qytetit

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Mar 19:24 ,

Shitet lokali dhe banesa ne Mitrovice

Numri i dhomave: 3
28 Shk 10:49 ,

Banesa Me Qira

Numri i dhomave: 3,5
28 Shk 10:49 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3
28 Shk 10:49 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3
28 Shk 10:48 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 3,5
28 Shk 10:48 ,

Banesa ne Mitrovice

Numri i dhomave: 2,5
26 Shk 19:49 ,

Shitet ose ndrohet banesa ne Mitrovic

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
25 Shk 09:46 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
24 Shk 23:41 ,

SHITET BANESA

Numri i dhomave: 1
21 Shk 16:06 ,

Shitet Banesa 91.13m2 Tek Ura E Gjakut

Numri i dhomave: 2
18 Shk 12:44 ,

Shitet ose ndrohet Banesa ne Mitrovic

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Shk 13:34 ,

Shitet banesa ne qender

600 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Shk 16:09 ,

Banesa ne Shitje

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Shk 16:13 ,

Banesa ne shitje

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Shk 16:13 ,

Banesa ne shitje

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione