Banesa | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


04 Jan 20:21 ,

Banese me qira e mobiluar

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Jan 15:10 ,

Shitet banesa afer QTA se re

650 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Dhj 22:40 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Dhj 13:17 ,

Shitet banesa mbrapa florentit te tregu

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Dhj 14:44 ,

Banesa me qera ne qender 85m2

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Dhj 23:43 ,

Banesa

Numri i dhomave: 3
24 Dhj 16:34 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 12:39 ,

Ofert banesa

520 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Dhj 16:26 ,

SHES BANESEN

1 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Dhj 23:17 ,

Super Ofert!!!!!

550 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 13:12 ,

Banesa ne Shitje

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Dhj 20:19 ,

LESHOHET BANESA ME QERA NE QENDER

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Dhj 20:37 ,

Super Ofert!!!!!

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Dhj 00:58 ,

Banese 88 m2

650 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 19:31 ,

Kati i 2t

Numri i dhomave: 3
08 Dhj 18:54 ,

Shitet Banesa

57 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Dhj 15:48 ,

Banesa ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Dhj 09:09 ,

Ofert banesa

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Dhj 00:55 ,

Ofrohet për Shitje

Numri i dhomave: 2
04 Dhj 04:56 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
04 Dhj 00:34 ,

Banesa tek remocom

660 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Dhj 15:37 ,

Banes me shitje

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 16:08 ,

Banesa me qira - Qender

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Nën 22:09 ,

Shitet banesa

84 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Nën 20:48 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Nën 19:19 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
19 Nën 18:06 ,

shitet banesa

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Nën 00:32 ,

Banese mitrovice veriore

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Nën 21:56 ,

Banes me qera në qendër të Mitrovices

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Nën 13:49 ,

Banesa ne shitje

6 300 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Nën 15:41 ,

Ipet banesa me qera ne qender te qytetit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
09 Nën 21:40 ,

Shitet

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Nën 18:27 ,

Banesë në shitje - Mitrovicë 64 m2

Numri i dhomave: 2,5
02 Nën 17:57 ,

Shitet dhe ipet Banesa Me Qera per Mergimtar

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Tet 10:58 ,

Banesë në shitje - Mitrovicë 64 m²

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione