Banesa | Mitrovicë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa , kategori Banesa , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Tet 10:58 ,

Banesë në shitje - Mitrovicë 64 m²

Numri i dhomave: 2,5
29 Tet 22:08 ,

Banesa ne Mitrovice

Numri i dhomave: 3
26 Tet 21:34 ,

Shitet

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Tet 14:13 ,

Shitet banesa 3 dhomshe e mobiluar

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Tet 17:04 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
23 Tet 20:25 ,

Banesa në shitje

Numri i dhomave: 2
23 Tet 19:41 ,

Banesë në shitje

Numri i dhomave: 2
21 Tet 13:47 ,

Shes banese

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Tet 13:07 ,

SHITET BANESA ÇMIMI SHUME I VOLITSHEM MITROVICE

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Tet 23:16 ,

leshoj banesen me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Tet 22:28 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
14 Tet 14:20 ,

Banesa shitet

Numri i dhomave: 2
12 Tet 12:20 ,

Banesë me qira

Numri i dhomave: 1
10 Tet 09:14 ,

Ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 3
03 Tet 20:43 ,

leshoj banese me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Tet 16:45 ,

U SHIT FLM

Numri i dhomave: 2,5
01 Tet 10:33 ,

Shiter Banesa

540 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 13:35 ,

Banesa ne Mitrovice

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Sht 01:38 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Sht 22:51 ,

BANES

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Sht 17:12 ,

Ipet Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Sht 13:31 ,

Banese e vogel me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
03 Sht 07:10 ,

Për banim apo edhe afarizëm

520 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Gush 21:02 ,

Banese

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
29 Gush 15:25 ,

Banes me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
29 Gush 14:33 ,

BANES E MOBILUAR

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Gush 09:20 ,

Banesa ne Shitje

Numri i dhomave: 3
19 Gush 22:14 ,

Banesa me qera per pushime

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Gush 17:12 ,

Shitet banesa luksoze

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
16 Gush 10:14 ,

Shitet banesa luksoze

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
16 Gush 09:57 ,

Banesa luksoze ne Mitrovice

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
15 Gush 21:26 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Gush 14:14 ,

Banesa ne shitje/me qira

Numri i dhomave: 4
13 Gush 13:12 ,

Banesa shtepia

400 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Gush 21:00 ,

Banesa luksoze ne qender te Mitrovices

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Gush 00:54 ,

Banesa në Shitje në Qender Te Mitrovices

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione