Pejë | Vendbanime | Banesa


Sot 11:24 ,

Banes në shitje

52 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:16 ,

Leshohet banesa me qera

230 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:15 ,

Shes Banesen

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 07:59 ,

Shitet Banes Kune Shengjin

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:50 ,

Shitet banesa 113m

101 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:35 ,

Ipet me qera

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:20 ,

Banesa ne qender te qytetit komplet e mobiluar

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 19:59 ,

Shitet Banesa 90m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 18:58 ,

Urgjent!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:37 ,

Leshohet banesa me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:06 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
11 Korr 15:53 ,

Banesa dhe Dyqane ne Shengjin

Numri i dhomave: > 10
11 Korr 14:46 ,

DHOMA ME QIRA

Numri i dhomave: 5
11 Korr 14:44 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2,5
11 Korr 14:36 ,

shitet banesa

Numri i dhomave: 2,5
11 Korr 14:17 ,

IPET ME QERA NE SHENGJIN

Numri i dhomave: 2
11 Korr 14:13 ,

IPET ME QERA NE SHENGJIN

Numri i dhomave: 2
11 Korr 14:10 ,

Ipet me qera ne SHENGJIN

Numri i dhomave: 2
11 Korr 14:03 ,

IPET ME QERA NE SHENGJIN

Numri i dhomave: 2
11 Korr 13:40 ,

340euro m2 banese ne Ferizaj rruga At Nike Prelaj

340 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Korr 11:10 ,

Banesa / Shitet Banesa

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim