Banesa ne shitje | Pejë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje,kategori Banesa,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne shitje Të gjitha | Banesa | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 08:51
Linku:
,

Shes banesen tek Parku i Madh, kati 2, 83m2 e mobiluar

790 EUR

Numri i dhomave: 3

10 Maj 08:51 ,

Shes banesen tek Parku i Madh, kati 2, 83m2 e mobiluar

790 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Maj 01:07 ,

Banes ne qender te Pejes

Numri i dhomave: 2,5
08 Maj 19:00 ,

Kujdes nga ky person

Numri i dhomave: 1
07 Maj 01:50 ,

Shes Banesen e re ne Qender

Numri i dhomave: 5
05 Maj 15:41 ,

Shes banesen ne qytetin e Pejes

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
04 Maj 05:22 ,

Shitet Banesa Urgjent

Numri i dhomave: 1
03 Maj 08:01 ,

SHITET OBJEKTI (BANESE DHE DYQAN)

Numri i dhomave: 2
01 Maj 23:13 ,

HOME VIP SHETË BANESË 90m2 kati 4

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
01 Maj 23:09 ,

HOME VIP SHETË BANES 100m2 përdhesë 59mij Eu U SHITTTTTTTTT

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Maj 23:08 ,

HOME VIP SHETË BANESË më 3��Gjumit 100m2 JARINË DUGAGJINI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
01 Maj 23:06 ,

HOME VIP SHET BANESË kati 3 e mobiluar Te Rizvanolli

49 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
01 Maj 23:03 ,

HOME VIP SHET 13 BANESA NDERTIM I RI të Hekurudha

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
01 Maj 23:01 ,

HOME VIP SHET BANES ME FLET POSEDUSE Kati 4

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Maj 23:00 ,

HOME VIP SHET BANES 50m2 TE URA GURIT

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
01 Maj 22:59 ,

HOME VIP SHET BANES LUKSOZE PUHOVC KATI 2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Maj 22:56 ,

HOME VIP SHETË BANESË EKSTRA LIRË 590er m2

52 500 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 22:55 ,

HOME VIP NDRRON BANESEN ME SHTEPI

Numri i dhomave: 3
01 Maj 22:55 ,

HOME VIP SHETË BANES TE DARDANËT KATI 2 + 30m2 Terasë

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
01 Maj 22:54 ,

HOME VIP SHETË BANES 119m2 kati2 Te MINIMAXI QENDR

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Maj 22:53 ,

HOME VIP SHETË BANES DELTA 89m2 mobiluar

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Maj 22:51 ,

HOME VIP SHETË BANESË LUKSOZE 120m2+garazh ESHTË SHITUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Maj 22:51 ,

HOME VIP SHET BANES TE VORET E KAKARIQIT 43 mij Eu

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 22:49 ,

HOME VIP SHETË SUPER BANES 94m2 vetem 49 mij Euro

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 22:49 ,

HOME VIP SHET BANES 73m2 kati-2 me Flet Poseduese

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Maj 22:47 ,

HOME VIP SHETË BANESË të MOBILUAR 29mij Euro

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 22:46 ,

HOME VIP FILLOJ SHITJEN E BANESAV BANJE 550 Eu m2

550 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 22:45 ,

HOME VIP SHET APO NDRRON LOKALIN ME BANES

Numri i dhomave: 2
30 Pri 22:20 ,

Leshoj banesa me qira

Numri i dhomave: 2
30 Pri 11:16 ,

Banes 131m²

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa ne shitje | Të gjitha | Banesa | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione