Me qera | Pejë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Banesa | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Korr 19:14 ,

BANES

23 Korr 12:25 ,

Banes dy dhomshe në qender të Pejës

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Korr 12:25 ,

Banes dy dhomshe në qender të Pejës

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Korr 08:34 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
22 Korr 16:48 ,

Ipet banesa me qëra

Numri i dhomave: 2
22 Korr 14:20 ,

Ipet me qera ne SHENGJIN

Numri i dhomave: 2
17 Korr 17:55 ,

Jap banes me qera 1 dhom

Numri i dhomave: 1,5
09 Korr 00:10 ,

Banes me qera

1 000 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
07 Korr 17:26 ,

Lokali ipet me qera te ura e gurit 60m2

Numri i dhomave: > 10
06 Korr 17:58 ,

jepet me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Korr 09:50 ,

banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Qer 10:00 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1
11 Qer 14:39 ,

LËSHOHET BANESA ME QERA NË QENDËR TË QYTETIT

33 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
25 Pri 11:54 ,

IPET BANESA ME QERA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
21 Pri 00:07 ,

Ipet banesa me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Pri 16:05 ,

Ipet banesa me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Pri 12:47 ,

Banesa jepet me qera peje

250 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 16:28 ,

Banes me qera

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Mar 21:37 ,

Shitet banesa 77m2

Numri i dhomave: 2
07 Mar 21:07 ,

Leshoj banesen me qera ne qender te pejes

Numri i dhomave: 1
02 Mar 15:26 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
24 Shk 12:01 ,

Banes me qera ne peje

Numri i dhomave: 2
22 Shk 16:14 ,

Banesa ne Prishtine/Aktash leshohet me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Banesa | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

me qera me qera kodra e trimave

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione