Me qira | Pejë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qira Të gjitha | Banesa | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:02 ,

Leshoj banes me qira ne qender

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Qer 08:09 ,

Leshoj banesa me qira

Numri i dhomave: 2
10 Qer 10:03 ,

Banesë Banje e Pejes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
09 Qer 20:51 ,

Ipet me qira shpija Peje

Numri i dhomave: 3
09 Qer 17:38 ,

DHOMA ME QIRA

Numri i dhomave: 5
06 Qer 09:42 ,

Shitet banesa ne qender te Pejês lagjen bill klinton

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Maj 23:50 ,

Banesë Banje e Pejes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Maj 08:48 ,

Banesë Banje e Pejes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
29 Pri 14:52 ,

Banesa ne Banje te Pejes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Pri 00:07 ,

Bares me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
09 Mar 13:54 ,

Banesa me Qira - Pejë

Numri i dhomave: 2
05 Shk 10:33 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Shk 13:08 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Shk 09:05 ,

Banes me qira

200 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Jan 19:45 ,

Banes ne qender

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Jan 20:20 ,

Banese me qira Banje e Pejes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Jan 11:06 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
14 Jan 13:46 ,

Ipet me qira

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
07 Jan 11:38 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 1,5
07 Dhj 09:33 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
09 Nën 12:05 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 2
28 Tet 15:11 ,

Lokal me Qera ne Qender te Pejes 80m2

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
21 Tet 11:47 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 2,5
16 Tet 17:27 ,

Jap banesën me qira (pej)

Numri i dhomave: 2
15 Tet 11:50 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
14 Tet 10:54 ,

Leshohet banesa 73m2 me qira ne Lagjen Puhovc,

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Tet 22:11 ,

Jusaj

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Sht 11:20 ,

Apartment/Banese me qira ne qender te Pejes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Sht 18:29 ,

Shitet Banesa ne qender te pejes

Numri i dhomave: 1
08 Sht 13:09 ,

Urgjen kerkoi

04 Sht 12:58 ,

Doma dhe banesa me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Sht 22:58 ,

Shitet Banesa Qender te pejes

Numri i dhomave: 1
01 Sht 20:24 ,

Shitet banesa ne qender te pejës

Numri i dhomave: 1
26 Gush 16:36 ,

Banesa ne qender te Pejes

Numri i dhomave: 2
17 Korr 18:28 ,

Banesa / Shitet Banesa

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Korr 13:17 ,

Ipet banesa me qira ne qender

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
04 Korr 18:57 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Qer 17:24 ,

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Qer 10:56 ,

Jap me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
23 Qer 12:27 ,

Jipet me qira

230 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Qer 15:01 ,

Banesë

Numri i dhomave: 2
08 Qer 11:03 ,

Jap banesen me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
12 Maj 21:52 ,

Banesa me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 22:30 ,

Jepet me qira banesa

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qira | Të gjitha | Banesa | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione