Banesa në shitje në Prishtinë -Shpallje për banesa në shitje në lokacione të ndryshme të Prishtinës

Jeni duke kërkuar shpallje për banesa në shitje në Prishtinë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Shikoni një listë me shumë zgjedhje për banesa në shitje në lagjen tuaj të preferuar të Prishtinës duke përfshirë lagjet Dardania, Ulpianë, Dragodan, Lagje të Spitalit, etj.


Sot 16:29 ,

Banese me qira ne Arberi 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:29 ,

Leshohet banese me qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:29 ,

SHITET SUPER BANESA NE ARBERI!

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:29 ,

Banes me qira afer Qendres

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:29 ,

Banes me qira ne Ulpian

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:29 ,

Banes me qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:29 ,

Banese me qira ne Emshir_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:29 ,

Banes me qira ne Ulpian

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:29 ,

Banes me qira ne Ulpian te AAK

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 16:29 ,

Banes me qira ne Ulpian te Rexali

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:28 ,

4.Shitet Banesa te Parku i qytetit Prishtine

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:28 ,

Banese me qira ne Emshir _2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:28 ,

1.Leshohet banesa me qera ne Arberi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Po planifikoni të ndërroni vendbanim dhe të zhvendoseni në banesë të re? Zgjedhja juaj është MerrJep.com! Platforma MerrJep.com ju ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë.


Nëse jeni në treg dhe jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë të sipërfaqeve të ndryshme dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.


Banesa në shitje në Prishtinë


Jeni duke kërkuar banesa në shitje në Prishtinë? Mos kërkoni më shumë. Platforma jonë ju mundëson të bëni ëndrrën tuaj realitet duke ju ndihmuar të gjeni banesa në shitje në Prishtinë në lagjet më të frekuentuara të kryeqytetit.


Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Gjeni banesa të listuara për shitje, analizoni fotot dhe bëni turne virtuale përmes faqes sonë MerrJep.com.


Varësisht nëse jeni i interesuar të jetoni në periferi apo në qendër të Prishtinës, në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për banesa në shitje në Prishtinë dhe lagje të tjera si: Rruga B, Dardani, Ulpianë, Rruga C, Dragodan dhe lagje tjera të Prishtinës me çmimet më të volitshme në treg.


Të blini banesa nga persona fizik apo agjensione të patundshmërisë?


Blerja e një banese kërkon përkushtim, kohë dhe shumë durim. Nëse ju keni kohë të mjaftueshme në dispozicion dhe jeni të gatshëm të kërkoni personalisht banesa në shitje në Prishtinë, atëherë ju mund të arrini të menaxhoni me shumë sukses procesin e kërkimit të banesës pa ndihmën e agjensionit.


Mirëpo, nëse ju nuk keni shumë kohë ti përkushtoheni kërkimit për gjetje të banesës ideale për ju, atëherë, mjafton të listoni nevojat tuaja dhe t'ia dorëzoni ato agjensionit dhe ata të kërkojnë për banesa në shitje në Prishtinë gjithmonë duke u bazuar në kërkesat tuaja.


Pra, zgjedhja do të jetë e juaja plotësisht. Varësisht nëse vendosni të gjeni banesa në shitje në Prishtinë përmes personave fizik apo agjensioneve të patundshmërive, në MerrJep.com ju mund t'i gjeni të dyja mundësitë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione