Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Art Construction | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Art Construction,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Art Construction Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:01 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 1+1

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 10:35 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Mar 21:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje ne Aktash.

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Shk 12:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+2 - Lagjja e Spitalit - 80m²

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Shk 10:55 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa tek Art Construction ne Muharrem Fejz

Numri i dhomave: 2,5
16 Shk 10:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+2 - Lagjja e Spitalit - 80m²

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Shk 20:34 Banesa , Prishtinë

•Banesa në shitje .

Numri i dhomave: 2
01 Shk 10:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa tek Art Construction ne Muharrem Fejz:

Numri i dhomave: 2,5
04 Jan 14:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+2 - Lagjja e Spitalit - 80m²

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Dhj 12:29 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 118.2m,3 dhoma gjumi,e mobiluar,depo, garazh.

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
05 Dhj 10:11 Banesa , Prishtinë

Banesë 400€ / 2 Dhoma gjumi - 85m² - Lagjja e Spitalit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 10:11 Banesa , Prishtinë

Banesë 3+1 me #Qira në Lagjen e Spitalit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Nën 19:52 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 118.2m,3 dhoma gjumi,e mobiluar,depo, garazh.

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Sht 16:41 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne Mati 1 kati 0 e mobiluar

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
18 Gush 11:42 Banesa , Prishtinë

Banesë 3+1 me Qira në Mati 1

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Korr 10:23 Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira te Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
20 Qer 09:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira te Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Maj 15:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Maj 13:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira te Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Maj 13:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira te Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
04 Maj 22:49 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Maj 22:15 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
18 Pri 04:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 60m2 te Mati 1! DREAM HOME

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Pri 15:40 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira 83q Muharrem fejza

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Shk 10:44 Banesa , Prishtinë

Banesë në Shitje në Mati 1

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
08 Shk 14:01 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Prishtine

990 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 15:04 Banesa , Prishtinë

Banes

Numri i dhomave: 3
24 Nën 21:45 Banesa , Prishtinë

Banes 109m²│3 Dhoma gjumi│Kati 7-të

860 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Tet 17:22 Banesa , Prishtinë

Lëshohet me Qira banesa në Mati 1

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 09:48 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa me flet poseduese

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Nën 12:06 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa Mati 1 Art Construction me fl.posedi

800 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Art Construction | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione