banes me qera | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera ,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes me qera Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:59 ,

Leshohen me qera ne Emshir 2 banesa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 11:59 ,

Jepet banes me qera ne Dardani

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 11:56 ,

Jepet banes me qera ne Dragodan

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:55 ,

Leshohet banesa ne Ulpiane mbrapa AAK

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 11:32 ,

Banes me qira ne dardani prishtin

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:21 ,

Jepet banes me qera ne rrugen B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 02:52 ,

Banesa esht nxon

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Maj 19:05 ,

Banesa esht nzan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Maj 17:02 ,

Leshoj banes me qera ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Maj 16:21 ,

Banes me qera, Dragodan, U SHIT FLM MERRJEP

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Maj 15:35 ,

banes me qera ne qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Maj 14:02 ,

gazionere me qera e mobiluar dardani

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Maj 14:02 ,

gazionere me qera e mobiluar dardani

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Maj 13:50 ,

gazionere me qera e mobiluar dardani

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Maj 12:44 ,

lëshohet banesa me qera

220 EUR /

Numri i dhomave: 2
10 Maj 12:41 ,

Leshoj banes me qera ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Maj 08:42 ,

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Maj 02:43 ,

Super banes me qira 120m2 te Hoteli Grand

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
10 Maj 02:43 ,

Banes Luksoze 50m2 ne Qender,Sheshi-Zahir Pajaziti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Maj 02:36 ,

banes me qera ulpijan 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
10 Maj 01:02 ,

leshohet banesa ne qera

230 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Maj 23:59 ,

Banes me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Maj 20:17 ,

Banes me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Maj 19:03 ,

garsonjerk

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
09 Maj 17:02 ,

Leshoj banes me qera ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 13:37 ,

Banes me qera per zyre

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
09 Maj 12:40 ,

Leshoj banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
09 Maj 10:29 ,

banes per zyre ne qender

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
08 Maj 15:18 ,

Jep Banes me qera ne Kodren e Trimav

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Maj 11:31 ,

Tophane banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
08 Maj 02:04 ,

banes me qera ne pr

350 EUR /

Numri i dhomave: 3
08 Maj 02:00 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

07 Maj 13:00 ,

Banes me qera

249 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Maj 11:17 ,

Leshoj banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Maj 10:55 ,

Banes me qera ne dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Maj 03:24 ,

Jap banes me qera

Numri i dhomave: 3
06 Maj 11:57 ,

Leshoj banes me qera mbrapa teatrit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Maj 22:51 ,

Banes me qera ne aktash te opell rakovica

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
05 Maj 18:40 ,

Banes me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
05 Maj 11:47 ,

Banes me Qera Dardani te st.i autobusve

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
05 Maj 07:21 ,

Banes me oborr plus 2lokale

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
04 Maj 18:25 ,

Jepet

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
04 Maj 18:24 ,

Banes me qera breg diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
04 Maj 12:02 ,

Leshoj banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Maj 22:15 ,

Banes me qera ne dardani

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes me qera | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione