qafa tophane | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qafa tophane,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qafa tophane Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:16 Agjent për shitje të pronës ,

BANESË 1+1 TE QAFA

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:44 ,

Lëshohet me QIRA Banesa te Qafa në Tophane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 12:47 ,

kerkoj cimere

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
23 Shk 11:10 ,

Banesa eshte te Qafa ne Tophane afer kafev te vogl

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
18 Jan 18:00 ,

Banesa me qera Qafa(Tophane) Prishtinë

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Jan 18:00 ,

Banesa me qera Qafa(Tophane) Prishtinë

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
07 Jan 14:27 ,

Kerkojme bashkebanuese, Prishtine

Numri i dhomave: 2
03 Dhj 11:47 ,

Lëshohet me QIRA Banesa te Qafa në Tophane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
16 Tet 13:36 ,

Lëshohet me QIRA Banesa te Qafa në Tophane afër ka

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
09 Qer 22:36 ,

Banes me qera 250 euro Tophane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Shk 20:32 ,

kerkoj me qira banes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Gush 11:10 ,

Shiten banesat në Qendër dhe te Qafa

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Gush 16:39 ,

Shiten banesat në Qendër dhe te Qafa

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Qer 11:56 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
26 Qer 11:56 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
26 Qer 11:56 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
13 Qer 07:40 ,

Lokal

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
17 Dhj 00:04 ,

Shitet banesa

Numri i dhomave: 3
16 Dhj 23:52 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
31 Korr 19:30 ,

Leshohet banesa me qera,Prishtine

Numri i dhomave: 1
21 Korr 20:02 ,

Shitet Banesa te Qafa/Tophane

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Tet 15:04 ,

Kerkoj bashkebanuese

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Korr 15:49 ,

Leshohet banesa me qera,Prishtin,Tophane

250 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Korr 15:41 ,

Lëshohet banesa me qera në Tophane (te qafa)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Mar 12:00 ,

Penthaus 160 m2 Banim + 90 m2 Teras = 250 m2

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Jan 15:51 ,

Shitet banesa ne Tophane

44 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qafa tophane | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione