ulpian | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ulpian , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulpian Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Tet 20:27 ,

Leshohet banesa me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Tet 17:29 ,

Banes me qera ulpian 049308417

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
08 Tet 10:08 ,

Banes me qira te Hasan Prishtina, afer qerdhes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
07 Tet 15:10 ,

Banesa me qira ne ulpian afer fontanes

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Tet 22:06 ,

Banes me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
05 Tet 18:37 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
04 Tet 19:30 ,

Leshoj banes me qera ne ulpian te fontana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Tet 13:12 ,

Leshoj banesen me qera ne ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Tet 22:57 ,

BANESA ME QERA NE ULPIAN

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Tet 16:52 ,

Leshohet banesa me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Tet 11:47 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1
01 Tet 14:00 Agjent për shitje të pronës ,

Ofrohet me #QIRA Banesa 40m2 në Ulpian !!!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
30 Sht 10:39 ,

Banes me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Sht 11:36 ,

Banes me qira ne Ulpiane te jug programi.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Sht 11:35 ,

Garsonjerk me qera

Numri i dhomave: 1,5
29 Sht 10:26 ,

Banes me qira ne Ulpian e renovuar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
29 Sht 10:24 ,

Gasoniere me qira ne Ulpian te fontana

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Sht 18:39 ,

Gasoniere ne Ulpian te Fontana

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Sht 11:08 ,

BANESË ME QIRA NË ULPIAN

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
25 Sht 12:39 ,

BANESË ME QIRA NË ULPIAN

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
25 Sht 11:10 ,

Garsonjere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Sht 20:10 ,

banese me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Sht 18:27 ,

kerkoj pune

Numri i dhomave: 2
24 Sht 16:47 ,

Banesa me qira

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Sht 10:33 ,

Leshohet banesa me qira ne ulpian mbrapa aleances

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
24 Sht 09:06 ,

Leshoj banes me qira ne Ulpian

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:00 ,

Banes me qera ne ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 09:56 ,

Leshohet Gasaonierka me qera Ulpian mbrapa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Sht 09:55 ,

LESHOHET SUPER BANESA NE LAGJEN ULPIANA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Sht 09:53 ,

Leshohet banesa me qira ne lagjen ulpiana te aak

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Sht 09:53 ,

LESHOHET BANESA ME QIRA NE ULPIAN

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
22 Sht 23:07 ,

Ipet me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 22:53 ,

Jepet banes me qira ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Sht 12:35 ,

Leshohet banesa me qira ne Ulpian

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 12:02 ,

Banes ulpian

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 11:13 ,

Leshohet banesa me qira ne Ulpian

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj ulpian | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione