ulpian | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ulpian , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulpian Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Mar 18:17 ,

ME QIRA: Banese me 2 dhoma gjumi ne Dardani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 18:16 ,

Jap Banesen me Qirane Qender, te parku i qytetit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 15:26 Agjent për shitje të pronës ,

U85 Banese me qira ne Ulpian

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
06 Mar 15:20 Agjent për shitje të pronës ,

U34 Banese me qira ne Ulpian

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
06 Mar 13:45 ,

Leshohet banesa me qera ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 13:44 ,

Leshohet banesa me qera ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
06 Mar 11:29 ,

Ipet banesa me qera ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Mar 10:53 ,

Banesa me dy dhoma gjumi ne Ulpian

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Mar 10:53 ,

Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Ulpiane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Mar 10:52 ,

Shitet banesa ne Ulpian ne katin e 3

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Mar 10:13 ,

Banes me qira ne Ulpian

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
06 Mar 10:10 ,

BANES ME QIRA NË ULPIAN

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 09:47 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Mar 22:17 ,

Shes banesen ne ulpian

13 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Mar 20:25 ,

Eshte leshuar..

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Mar 16:39 ,

Jep super lokal te ri me qira ne Mati 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Mar 16:39 ,

Shes Banesen ne Bregun e Diellit, banesat e Standardit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Mar 16:38 ,

Shes super banesen ne Mati 1

Numri i dhomave: 2
05 Mar 16:38 ,

Shes super banese ne shitje ne Emshir me 3 dh. gjumi

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Mar 16:36 ,

Shes banese me 1 dh. gjumi ne rrugen B, Mati 1

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
05 Mar 09:53 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Mar 22:56 ,

SHITET: Lokal ne Mati 1 ne perdhese

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Mar 13:13 ,

Banes me qira ne Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Mar 13:13 ,

Banes me qira ne Ulpian

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Mar 10:11 ,

Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ulpian mbi Shkolle.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Mar 10:10 ,

Shitet banesa ne Ulpian, afer Shkolles Hasan Prish

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Mar 10:10 ,

Shitet banesa ne Ulpian te Simfonia C7.

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
04 Mar 10:08 ,

Shitet banesa ne Ulpian perballe banesav Oficerav.

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
03 Mar 17:20 ,

Banes me qira ne Ulpian

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Mar 17:18 ,

Shes garsonjerken me cmim te volitshem - e mobiluar

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Mar 17:18 ,

Shes banes te mir ne te tregu ditor, mati 1, prishtine

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj ulpian | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione