ulpian | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ulpian , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulpian Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 06:51 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Mar 18:32 ,

Shes Banesen e pamobiluar afer shkolles Ne Fushe Kosove

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Mar 14:22 ,

Leshoj me qira Banesen e Mobiluar

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Mar 07:35 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 05:51 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Shk 14:55 Agjent për shitje të pronës ,

Banesë me qira ne Ulpian (U99)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Shk 17:11 ,

Shes banesa perfekte ne Mati 1 - me organizim te mire

58 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Shk 12:47 ,

Banese per shitje me flete poseduese

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Shk 23:06 ,

Shes Banese me 1 dhome gjumi ne rrugen C

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Shk 17:00 ,

Jap banesa te mire me qira ne Emshir me 2 dh. gjumi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Shk 17:00 ,

Jap super banese me qira ne rrugen B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 14:51 ,

Banes me qira ne Ulpian

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Shk 10:56 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Shk 17:35 ,

shitet lokali ne ulpian

1 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Shk 07:21 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Shk 08:43 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Shk 23:23 ,

Banes me qira ne Ulpian.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Shk 07:43 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Shk 22:25 ,

Ofrojme me qira super lokal ne rrugen B

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
17 Shk 11:00 ,

LESHOHET BANESA ME QERA NE ULPIAN TE SOLITERAT

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
17 Shk 08:35 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Shk 18:30 ,

Banes me qira ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Shk 09:35 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Shk 16:39 ,

Gasoniere me qira ne Ulpian mbrapa AAK

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Shk 16:37 ,

Garsoniere ne Ulpian

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Shk 09:12 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 10:29 ,

Banesë me qera në Ulpianë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj ulpian | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione