ulpian | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ulpian , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulpian Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Shk 17:35 ,

shitet lokali ne ulpian

1 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Dhj 12:58 ,

BANESA nulpian Kati par

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Dhj 21:24 ,

Banesa nUlpian kati par mbrapa aaks

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
24 Nën 11:19 ,

SHES BANESEN NE ULPIAN Kati PAR

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
22 Pri 19:24 ,

Shitet banesa ne ULPIAN

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
11 Mar 14:28 ,

Banes -Zyre me 4 njesi me qira në Ulpian/

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
10 Mar 15:36 ,

Zyre me 4 njesi me qira ne Ulpian/

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
19 Nën 10:44 ,

Banesë me qira ne lagjen Ulpiana

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
05 Jan 15:57 ,

Banes ne Ulpian

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
03 Sht 22:13 ,

Ipet banesa me qira ulpian

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Shk 13:06 ,

Shitet lokali ne Ulpian

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Qer 21:39 ,

Banesa me qera ne ulpian prishtinë

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Tet 08:19 ,

Leshoje banesen 120 euro

10 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Gush 11:29 ,

Banesa me qira ne Prishtin

12 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Qer 11:43 ,

Banes per mergimtar

17 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Gush 17:59 ,

Ipet banesa me qera ne lagjen Ulpian

22 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
19 Jan 12:04 ,

Jepet banesa ne Ulpiane /perball pazarit ne Ulpian

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
16 Qer 12:24 ,

pastrim

30 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Tet 16:31 ,

Leshohet Urgjentisht Banesa me Qera ne Ulpian C15

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
17 Korr 16:29 ,

banes sezonale

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Shk 21:12 ,

Bashkbanuse

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Dhj 23:32 ,

ulpian

50 EUR / javor

Numri i dhomave: 1
22 Mar 09:15 ,

BANES ME QIRA

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
19 Mar 16:56 ,

Bashkebanuse

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
03 Dhj 08:20 ,

Banes

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
02 Dhj 15:55 ,

Kerkoj bashkebanues(Cimer) ne Prishtine

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Tet 14:13 ,

Leshoj banes me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Sht 20:02 ,

Bashkbanuese

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Sht 17:09 ,

Kerkoj bashkebanues (M) Ulpian

50 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Gush 17:19 ,

Kerkoj 3 bashkbanuese

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Mar 18:03 ,

Kerkoje dy bashkebanuse femra

50 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Mar 22:47 ,

Kerkojm cimer Lagjia "Ulpian"

50 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Gush 16:28 ,

Kerkoj 1 bashkbanuse femer

55 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Dhj 22:00 ,

Kerkoj 1 bashkbanuse

55 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Tet 22:11 ,

Kerkoj bashkbanuse

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Tet 22:07 ,

Kerkojm bashkbanuse femer

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Maj 21:34 ,

kerkoj nje bashkbanuse

60 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Dhj 12:18 ,

Shitët Banesa në Ulpian

65 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 22:43 ,

Gasonjere Banesa SUper INVESTIm

100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
30 Maj 11:04 ,

Leshoj 1 dhome me qera Ulpian C7

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Maj 13:34 ,

Leshoj 1 dhome me qera Ulpian C7

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj ulpian | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione