Banesa | Prizren | Vendbanime | Banesa


Sot 18:06 ,

Banesa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:46 ,

shitet banesa bazhdarhane 4 kullat 72 m2

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:55 ,

Leshoj banes me qera me marrveshje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:55 ,

SHITET BANESA E MOBILUME NE PRISHTINE

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:19 ,

Banesa me qera ne Prizren

Numri i dhomave: > 10
Sot 15:18 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 10
Sot 13:54 ,

Lëshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 09:32 ,

Banese me qera te abi qarshia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:29 ,

Pastrim dhe mirembajtje

Numri i dhomave: 1
Sot 06:00 ,

Banesa ne shitje

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:33 ,

Banesa ne Jeni Mahalle

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:19 ,

Banesa Me Qira .. Ne Prizren

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:32 ,

Banesa pr baj nderim me parcel pz

Numri i dhomave: 2,5
Dje 09:07 ,

Shitet Banesa te Abi Qarshia

850 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 07:53 ,

Jepet me qira

Numri i dhomave: 1,5
03 Dhj 23:01 ,

Leshoj Banesen me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Dhj 21:02 ,

Shitet banesa ne Qender

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
03 Dhj 16:22 ,

Shitet

850 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Dhj 20:43 ,

Shitet Banesa 2+1 Kati 4 Ne Lagjen Ortakoll

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80


Në fillim