Banesa me qera | Prizren | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qera Të gjitha | Banesa | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:35 ,

Banesa me qera qira

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Gush 10:25 ,

SHES ose nderroj me parcell ne prizren

Numri i dhomave: 2,5
31 Korr 16:30 ,

Banesa / Apartamenti ofrohet me qera!

Numri i dhomave: 4
30 Korr 15:11 ,

Banese me qera

20 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Korr 10:04 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 10
29 Korr 12:29 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
28 Korr 12:06 ,

Leshoj banes me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Korr 10:45 ,

Banesa (Shtepi) jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Korr 13:14 ,

Leshohet per zyre banesa 40 m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
22 Korr 19:10 ,

Banesa lëshohet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Korr 20:13 ,

Jepet me qera/ For rent

Numri i dhomave: 3
28 Qer 21:17 ,

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Qer 16:30 ,

Jepet banesa me qera per nje muaj ne prizren

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
16 Qer 16:01 ,

Banes me qera prizren te ish minimaxi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Qer 20:09 ,

Jepet Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3,5
12 Qer 23:12 ,

Banes me qera ne Prizren

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 80
07 Qer 12:47 ,

Banese me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 18:48 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
03 Qer 18:47 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
31 Maj 21:46 ,

Banes me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
30 Maj 21:13 ,

Lëshoj banes me qera ne Prizeren

335 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Maj 02:20 ,

Ipet Banesa me qera

1 EUR /

Numri i dhomave: 3
13 Maj 06:02 ,

Banesa jipet me qera ne ortakoll / kt.3

Numri i dhomave: 2,5
11 Maj 15:32 ,

Jepet banesa me qera te Minimaxi

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Maj 07:59 ,

Banesa jipet me qera ne ortakoll / kt.3

Numri i dhomave: 2,5
09 Maj 22:48 ,

Banesa jipet me qera ne ortakoll / kt.3

Numri i dhomave: 2,5
09 Maj 17:53 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
07 Maj 13:50 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
06 Maj 17:02 ,

ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Maj 19:41 ,

Banesa jipet me qera ne ortakoll / kt.3

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 16:03 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
05 Maj 16:03 ,

Leshohet banesa me qera nga sot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:03 ,

Leshojet Banes me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:02 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
05 Maj 16:02 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:01 ,

Banesa me qera nga sot per familjar/student

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Maj 16:01 ,

Leshot banesa me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:01 ,

Leshohet Banesa me qera

Numri i dhomave: 4
05 Maj 16:00 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
05 Maj 16:00 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:00 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 15:59 ,

Leshohet banesa me qera nga sot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 15:58 ,

Leshohet banesa me qera nga sot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 15:57 ,

Leshohet banesa me qeta nga sot

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qera | Të gjitha | Banesa | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione