Banesa me qira | Prizren | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qira Të gjitha | Banesa | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 13:38 ,

Banesa me qira

Numri i dhomave: 2,5
28 Pri 06:35 ,

Ipet me qira

Numri i dhomave: 2
16 Pri 15:42 ,

Banese me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Pri 14:27 ,

Jepen me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
01 Pri 13:44 ,

Banes e re me qira ne objektin e ri Euro Center

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
31 Mar 17:07 ,

Jepet Banesa me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Mar 18:44 ,

Leshohet banesa me qira

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Mar 14:14 ,

Jap banesen me qira

Numri i dhomave: 1
16 Mar 20:02 ,

Jepet banesa me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Mar 16:33 ,

Leshohet banesa me qira ne qender te Prizrenit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
04 Mar 08:54 ,

Jam banes me qira 3 dhomshe

Numri i dhomave: 2,5
03 Mar 11:27 ,

Jepen me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Mar 08:35 ,

Banesa me qira

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 19:37 ,

Leshoj banes me qira

Numri i dhomave: 3
26 Jan 09:37 ,

Banesa 3 dhomshe

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Jan 11:50 ,

Ipet banesa me qira 100 metra afer shadervanit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Jan 20:15 ,

Banesa me qira ne Prizren 115m/2

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
14 Jan 12:49 ,

Banesa me qira

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Jan 11:46 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
06 Jan 12:12 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
05 Jan 20:21 ,

Banesa

Numri i dhomave: 2
02 Jan 10:13 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
31 Dhj 14:39 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
30 Dhj 17:13 ,

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 1
24 Dhj 07:36 ,

Te Abi Qarshia

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 10:55 ,

Leshohet banese me qira ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 10:04 ,

Jap banesen me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
20 Dhj 15:17 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
17 Dhj 19:32 ,

Jepet me qira

Numri i dhomave: 1,5
10 Dhj 14:29 ,

Banes me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Dhj 20:19 ,

Banesa Me Qira .. Ne Prizren

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Nën 15:53 ,

Banesa me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Nën 13:42 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 3
18 Nën 12:32 ,

Banesa me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Nën 05:59 ,

jepet me qira

Numri i dhomave: 2
10 Nën 21:29 ,

Ipet me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Tet 19:04 ,

Jepet banesa me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Tet 16:38 ,

Leshohet banesa me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Tet 08:46 ,

Dy Banesa Te mobiluara me qira

Numri i dhomave: 3
22 Tet 16:48 ,

Banesa e mobiluar

Numri i dhomave: 3
20 Tet 21:44 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qira | Të gjitha | Banesa | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione