banese | Prizren | Vendbanime | Banesa

Sot 08:58 ,

Banese 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle

88 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:29 ,

Banese ne Shitje

Numri i dhomave: 2
Dje 11:16 ,

Leshohet banesë me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
18 Sht 18:31 ,

Banesa

84 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Sht 14:16 ,

004550582279

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
16 Sht 20:31 ,

Banese leshohet me qera-Perball Abi Center

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Sht 16:50 ,

Banese prej 78m2 Kat i 3te

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 19:57 ,

banese me qera

Numri i dhomave: 2
15 Sht 14:50 ,

Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET

74 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
15 Sht 14:24 ,

Lëshohet banesë me qira / Prizren

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
14 Sht 17:47 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Sht 22:38 ,

banesë me qea ne prizren

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Sht 16:49 ,

Banesë me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
05 Sht 12:31 ,

Blej banes

04 Sht 17:10 ,

Banese 64m kati 1-2-3

Numri i dhomave: 5
30 Gush 12:58 ,

Banesë me Ndrrim

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Gush 09:18 ,

Shes banesen

Numri i dhomave: 3
05 Gush 15:40 ,

Banese

05 Gush 11:05 ,

Banese ne Prizren

Numri i dhomave: 3
29 Korr 09:23 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
29 Korr 06:53 ,

Banese me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Korr 11:51 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 2,5
26 Korr 15:37 ,

Banese me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Korr 14:51 ,

Kerkoj banese

15 Korr 12:36 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Korr 17:38 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Korr 10:35 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Korr 23:42 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Korr 04:21 ,

Banese me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
29 Qer 10:34 ,

Banese ne Prizren

86 400 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Qer 10:34 ,

Banese ne Prizren

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Qer 00:48 ,

Banesë me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
17 Qer 03:53 ,

BANESE ME QIRA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
30 Maj 19:58 ,

Shitet Banese e re ne Prizren 61 m2

800 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 15:52 ,

Banese me qera kati pare Lagjja Ortakoll

Numri i dhomave: 2
20 Maj 22:04 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Maj 20:26 ,

Banesë me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40


Në fillim