Arberi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa


Sot 15:16 ,

Jepet banesa me qira ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:13 ,

Banese Moderne me qira ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:13 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:12 ,

Leshohet banese me qira ne Arberi 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:10 ,

Banese (garsoniere) me qira ne Arberi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 15:10 ,

Leshohet super banese me qira ne Arberi 3+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 15:03 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:59 ,

Banese ne Arberi

Numri i dhomave: 2
Sot 14:58 ,

Banese me qira ne Lagjen Arberia

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:57 ,

Super banese me qera ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:56 ,

Banese me qira ne Arberi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:56 ,

Banes e re me qira ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2


Në fillim