Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 70257
Fushë Kosovë , 12181
Ferizaj , 4783
Gjilan , 2709
Prizren , 2384
Vushtrri , 2038
Mitrovicë , 1474
Gjakovë , 1144
Pejë , 1143
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:12
Linku:
,

Leshohet banesa me qira ne Mati 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 03:52 ,

Banes me Qira 3 Dhomshe ne Arberi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:52 ,

Super Banes me Qira ne Qender te Qafa

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 03:52 ,

Banes me Qira pa Mobile ne Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 03:52 ,

Banes 2 Dhomshe ne Ulpian e Renovuar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 03:52 ,

Banes Moderne me Qira ne Rrugen B Kompleksi Blini

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 03:52 ,

Banes Komode me Qira ne Emshir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:52 Agjent për shitje të pronës ,

Banese me Qira ne Arberi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 03:52 ,

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 03:51 ,

Banes 2 Dhomshe me Qira Afer Qafes te Pandora

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 03:51 ,

Banes 2 Dhomshe me Qira Afer Lages Qafa te Pandora

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 03:51 ,

Banes 3 Dhomshe pa Mobile te Shteia e Pleqve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 03:51 ,

Super Banes me Qira ne Ulpian

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 03:51 ,

Banes me Qira ne Ulpian 190 EURO

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 03:51 ,

Super Banes me Qira ne Pejton te Prime Group

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:51 ,

Banes Komode me Qira ne Tophane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:51 ,

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 03:51 ,

Garsonjerk me Qira ne Ulpian te Fontana

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 03:51 ,

Banes Komode me Qira te Qafa te Shk.F. Meto Bajraktari

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 03:51 ,

Banes me Qira ne Dardani te Busti Bill Klinton

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 03:51 ,

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Veternik te Grand Store

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 03:51 ,

Super Banes me Qira ne Lagje Muhaxherve

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 03:51 ,

Super Banes me Qia ne Rrugen C

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione