Banesa me qira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 18039
Besianë , 362
Prizren , 302
Ferizaj , 292
Mitrovicë , 146
Pejë , 104
Gjilan , 103
Vushtrri , 71
Shfaqni të gjitha

Sot 09:10 ,

Penthouse me qira ne Tophane

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:09 ,

Leshohet banese me qira ne Tophane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:06 ,

Leshohet banese me qira ne Ulpiane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80


Në fillim