Me qera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 26297
Ferizaj , 926
Prizren , 661
Besianë , 528
Gjilan , 461
Pejë , 444
Gjakovë , 352
Lipjan , 338
Shfaqni të gjitha
10 Gush 16:21
Linku:
,

Banes me qera, Prishtine, Lagjja Arberia(Dragodan)

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Sot 03:47 ,

Banese me qera (2+1)90m2 Mati 1 objekt i Princshes

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 03:47 ,

Banese me qera 1+1 Rruga Muharrem Fejza (Mati1)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 03:27 ,

Leshot banesa me qera nga 1shtatori

Numri i dhomave: 3
Sot 03:20 ,

Leshohet banesa me qera mga sot

Numri i dhomave: 2,5
Sot 03:18 ,

Banesa me qera nga 15gushti

Numri i dhomave: 3
Sot 02:43 ,

Super banes me qira 120m2 te Hoteli Grand

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 02:43 ,

Banes Luksoze 50m2 ne Qender,Sheshi-Zahir Pajaziti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:36 ,

banes me qera ulpijan 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 02:35 ,

Banese me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:44 ,

Banese me qera ne lagjen Dardania

Numri i dhomave: 2
Sot 01:27 ,

Banes

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:39 ,

LESHOHET BANESA E RE ME QIRA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:32 ,

Banesë në qendër të Ulpianës me shikim kah fontana

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 00:27 ,

Banes me qera

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:21 ,

Banesa me Qera - Prishtinë Qendër

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:19 ,

LESHOHET ME QERA BANESA NE QENDER TE PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40

Në fillim