Me qira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 22900
Prizren , 435
Besianë , 371
Ferizaj , 349
Mitrovicë , 216
Pejë , 186
Gjilan , 157
Vushtrri , 94
Shfaqni të gjitha
Dje 20:02
Linku:
,

JAP ME QIRA BANESEN TE MILENIUMI I 3-PRISHTINE

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 17:03 ,

Banes me qira ne Dardani 60m2 !DELTA

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:02 ,

Banese me qira ne Arberi 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:02 ,

Banes komode me qira ne Emshir

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:02 ,

Banese moderne me qira ne Rrugen B

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:02 ,

ZYRE ME QIRA NË RRUGEN B ME 3 NJESI 400EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:02 ,

Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60


Në fillim