Shitet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 12968
Ferizaj , 2554
Gjilan , 1259
Vushtrri , 712
Prizren , 629
Lipjan , 474
Mitrovicë , 432
Gjakovë , 403
Shfaqni të gjitha
Sot 08:46
Linku:
,

Shitet Banesa 55m2

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 23:17 ,

-U100- Shitet banesa ne lagjen Ulpiana

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70


Në fillim