Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Banesa

Prishtinë , 65
Ferizaj , 13
Gjakovë , 5
Lipjan , 5
Pejë , 4
Gjilan , 3
Prizren , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:15 ,

Shitet Banesa ne Dardani (zyre)

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 10:00 ,

Banesa në shitje në Prizren

Numri i dhomave: 2
29 Qer 08:46 ,

Shiten banesa ne rrugen A ne Prishtine

990 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 20:12 ,

Objekti me qira

Numri i dhomave: > 10
20 Maj 15:26 ,

Shitje Blerje 365Patundshmeri

2 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Maj 17:13 ,

BENSA E RE FERIZAJ 2 COPA GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Pri 23:48 ,

Banes me qira 24 h fushkosov prishtin

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
03 Mar 19:35 ,

Lokal 121.76 m2 1,000€m2

1 300 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
25 Shk 15:10 ,

Banesë Luksoze 3 dhoma e re me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Jan 01:07 ,

Shitet banesa ne lagjen Iliria(kamnik) 125 m2

495 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
30 Tet 15:17 ,

Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Sht 23:44 ,

Banes me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Sht 13:35 ,

lëshohet banesa me qera

220 EUR /

Numri i dhomave: 2
31 Gush 13:45 ,

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
26 Gush 16:06 ,

Leshohet banesa me qera e pershtatshme edhe per zyre

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Qer 19:37 ,

Leshoi banesen me qera Prishtinë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Qer 19:37 ,

Jap me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Maj 12:09 ,

BANESA 3 DHOMAHE E GATSHME PER BANIM

Numri i dhomave: 3
28 Mar 23:28 ,

Banes me qera ne Prishtinë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Shk 15:55 ,

banesa 3 dhomshe 113m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Dhj 10:26 ,

Banesa me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
31 Tet 15:43 ,

shitet banesa fush kosov 120m2

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
19 Sht 15:12 ,

SHITET LOKALI NE ULPIANE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Nën 14:28 ,

Leshohet banesa SUPER e mobiluar me qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
04 Nën 10:25 ,

!!! KERKOJME BANESA !!!!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
21 Tet 11:18 ,

**** SHITET BANESA TEK RRUGA B ****

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T4 T4 t4 T4 t4 T4 T4 t4 T4 T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione